Co z tabletami Samsunga z serii Galaxy Tab 3? - Tabletowo.pl

Co z tabletami Samsunga z serii Galaxy Tab 3?

Tabletowo.pl Co z tabletami Samsunga z serii Galaxy Tab 3? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Przed targami Mobile World Congress 2013 byliśmy niemal pewni, że Samsung w Barcelonie pokaże kolejną, trzecią już generację swoich tabletów z serii Galaxy Tab. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała nasze oczekiwania – koreański koncern na swoim stoisku promował jedynie najnowszego członka rodziny Galaxy Note, mianowicie Samsunga Galaxy Note 8.0. No dobrze, ale co w takim razie z urządzeniami, których premiery ostatecznie się nie doczekaliśmy? Czy naprawdę istnieją i zbliża się ich rynkowy debiut? Z najnowszych informacji wynika, że jak najbardziej. Problem jest tylko jeden: wciąż nie wiadomo kiedy Samsung zdecyduje się przedstawić nam swoje najnowsze produkty.

Nasza dzisiejsza dawka wiedzy o nadchodzących urządzeniach koreańskiego producenta pochodzi z organizacji przyznającej certyfikaty DLNA. Samsung zgłosił do niej trzy modele w trzech różnych konfiguracjach, jak wynika z ich nazw: 3G, 4G LTE oraz „WiFi-only”. I tak, mamy do czynienia z następującymi modelami:
– 10,1-calowym Galaxy Tab 3 GT-P52xx (P5200, P5210, P5220),
– 7-calowym Galaxy Tab 3 GT-P32xx (P3200, P3210, P3220),
– tajemniczym Galaxy Tab 3 GT-P82xx (P8200, P8210, P8220).

Ostatnim z wymienionych może być high-endowy tablet Samsunga, na temat którego w sieci pojawia się coraz więcej nasilających się spekulacji. Ma to być sprzęt z wyświetlaczem o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i, prawdopodobnie, procesorem Exynos 5 Octa. Nie wiadomo jednak czy będzie oferował matrycę o przekątnej 10,1″ czy może 11,6″.

Czekamy na kolejne informacje w sprawie tabletów Samsunga z serii Galaxy Tab 3. Miejmy nadzieję, że Samsung nie planuje nas trzymać zbyt długo w niepewności i niebawem ujawni wszelkie dane na temat swoich nowości.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona