Co powiecie na hybrydę w stylu Transformer Prime od Archosa? - Tabletowo.pl

Co powiecie na hybrydę w stylu Transformer Prime od Archosa?

Dobre pomysły trzeba kopiować – to prawda znana nie od dziś. Oczywiście nie chodzi o zżynanie od kogoś w najgorszym tego słowa znaczeniu, a o wzorowanie się i podchwycenie samej idei. Asus wypuszczając na rynek hybrydę Eee Pad Transformer trafił w dziesiątkę – był to kompromis mobilności i funkcjonalności, co poskutkowało prezentacją jej drugiej generacji – Asusa Transformer Prime. Z najnowszych informacji wynika, że podobne urządzenie („Asus Transformer like”) zamierza wypuścić Archos.

Henri Crohas, CEO Archosa, w wywiadzie dla francuskiego radia BFM zdradził ambitne plany producenta na 2012 rok. Firma zamierza oferować cieńsze niż dotychczas tablety (ok. 7 mm grubości), ale nie to jest najważniejsze. Najbardziej interesującą informacją jest fakt, iż Archos zamierza stworzyć tablet, do którego będzie można podłączyć klawiaturę (stację dokującą), czyli coś jak Asus Transformer Prime – ma mieć ok. 11 mm grubości.

Archos jest firmą, która zawsze oferowała tablety mogące się pochwalić odpowiednim stosunkiem ceny do parametrów technicznych i jakości ich wykonania. Mamy nadzieję, że w przypadku kolejnych urządzeń też tak będzie i nagle Archos nie zacznie wymyślać cen „z kosmosu”.

Temat hybrydy tabletu i netbooka od Archosa wydaje się bardzo ciekawy. Wiele jednak będzie zależało od ceny i specyfikacji urządzenia – te informacje na razie pozostają tajemnicą, podobnie jak data jego premiery.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona