Co nowego w Ice Cream Sandwich dla Samsunga Galaxy Note? (wideo) - Tabletowo.pl

Co nowego w Ice Cream Sandwich dla Samsunga Galaxy Note? (wideo)

Tabletowo.pl Co nowego w Ice Cream Sandwich dla Samsunga Galaxy Note? (wideo) Nowości Samsung

Aktualizacja oprogramowania Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla tabletofonu Samsung Galaxy Note jest już bardzo blisko. JK Shin, prezes działu IT i telekomunikacji w koreańskiej firmie, uchylił rąbka tajemnicy na temat nowości, jakie zostaną zaserwowane w nowej wersji systemu operacyjnego. Największą z nich będzie pakiet dedykowanych rysikowi S-Pen aplikacji Premium Suite, który znacząco rozwinie możliwości urządzenia.

Oprócz My Story pozwalającego na tworzenie multimedialnych pocztówek dla rodziny i znajomych, w Premium Suite znajdziemy program S Note. Aplikacja będzie połączeniem zaawansowanego notatnika i szkicownika, a w jej skład wejdą dwa mniejsze, lecz nie mniej innowacyjne rozwiązania: Shape Match i Formula Match. Pierwsze z nich pozwoli na zamianę rysowanych na ekranie kształtów (tabelek, wykresów, siatek) na cyfrowe grafiki, a drugie umożliwi przetworzenie pisanych odręcznie obliczeń i korzystanie z Note’a jako niezwykle inteligentnego i przyjaznego użytkownikowi kalkulatora o niemałych możliwościach.

Ponieważ tablety internetowe (i smartfony) służą nie tylko do pracy, ale również rozrywki, Samsung, we współpracy z fińskim studio Rovio, przygotował ekskluzywny poziom w nowo wydanej grze Angry Birds Space. Co więcej, w ciągu trzech miesięcy właściciele Samsungów Galaxy Note będą mogli pobrać specjalny pakiet 30 dodatkowych plansz całkowicie za darmo (więcej).

Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla Samsunga Galaxy Note wniesie również nowy, bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika. Choć na ten temat nie powiedziano wiele, wiemy, że przeprojektowano szufladkę aplikacji i menu wielozadaniowości oraz dodano szereg nowych funkcji: Face Unlock, Snapshot, Android Beam i inne.

Jak stwierdzono w oficjalnej notatce prasowej, termin udostępnienia aktualizacji oprogramowania będzie zależny od operatora oraz regionu. Miejmy nadzieję, że do Europy zawita ona jak najszybciej, ponieważ jest na co czekać!

via BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona