fot. Pixabay

Co można kupić do 10 dolarów? Przegląd ofert chińskich sklepów #9

W tym tygodniu przygotowałem dla Was listę pięciu ciekawych gadżetów, które można kupić na chińskich portalach do 10 dolarów. Postanowiłem też poszerzyć listę sklepów o Banggood, w którym już udało mi się znaleźć interesujące akcesoria. Zapraszam do lektury. 

fot. GearBest

Listę chciałbym zacząć od zestawu wkrętaków precyzyjnych. W tamtym tygodniu polecałem Wam podobny komplet, lecz on był skierowany do niedzielnych majsterkowiczów. Jeśli chcielibyście kupić porządniejszy zestaw, to warto dołożyć do tego. Jego cena wynosi lekko ponad 10 dolarów amerykańskich, bo 10,84 (czyli około 40 złotych). Myślę jednak, że warto dopłacić tą różnicę do lepszych jakościowo narzędzi.

Reklama

Zestaw wkrętaków precyzyjnych możecie kupić >tutaj<

fot. Banggood

Jeżeli macie już kupione narzędzia, to warto byłoby zainwestować w silikonową matę, na której w wygodny sposób można majsterkować. Dzięki swojej budowie i kontrastowemu kolorowi nie zginą Wam żadne śrubki, które można odkładać w specjalnie przygotowane do tego miejsce – zagłębienie. Jest wykonana z silikonu, dzięki czemu nie zniszczy Wam biurka oraz można ją w łatwy sposób przechowywać np. zwijając. Cena maty jest atrakcyjna, ponieważ wynosi 5,62 dolara (czyli około 21 złotych). Ciekawą alternatywą może być magnetyczna mata od Xiaomi, o której pisałem więcej we wcześniejszym zestawieniu.

Silikonową matę możecie kupić >tutaj<

fot. Aliexpress

Chyba każdy zapalony fan elektroniki nie lubi zimy. Korzystanie ze smartfona czy tabletu przy ujemnych temperaturach nie jest zbyt wygodne, ani przyjemne. W szczególności gdy musimy ściągnąć rękawiczki, a wtedy jak powszechnie wiadomo łatwo wychłodzić organizm. A można temu zapobiec inwestując w rękawiczki dostosowane do obsługi smartfona. Kosztują niewiele, bo 1,79 dolara (czyli około 6,60 złotych), a dzięki nim będziecie mogli odpisać na ważnego mejla, nawet podczas największej śnieżycy.

Rękawiczki umożliwiające obsługę smartfona możecie kupić >tutaj<

fot. Banggood

Lubicie gadżety i jednocześnie używacie tradycyjnego budzika? Jeżeli tak, to powinien Was zainteresować gadżet od firmy Digoo. W swojej ofercie ma budzik, który został wyposażony w niecodzienne funkcje. Pierwszą z nich jest stacja pogodowa, za której pomocą można sprawdzić pogodę i wilgotność na dworze. Kolejną opcją umilającą życie jest wbudowane radio. Myślę, że jest to naprawdę ciekawe akcesorium szczególnie, że kosztuje 13,99 dolarów (czyli około 51 złotych)

Budzik od Digoo możecie kupić >tutaj<

fot. Gearbest

Ostatnim prezentowanym akcesorium jest uniwersalna ładowarka baterii, za której pomocą będziecie mogli naładować cztery paluszki. Pewnie nazwa marki wzbudziła lekkie obawy, ale myślę, że szybko znikną, bo LiitoKala to takie Xiaomi wśród ładowarek. Dostarczają wysokiej jakości urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybrane przeze mnie model obsługuje większość najpopularniejszych ogniw oraz ma cztery tryby ładowania. Jak na tego typu sprzęt cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ wynosi 8,99 dolarów (czyli około 33 złotych). Należy mieć na uwadze fakt, że w tej cenie dostępna jest wersja z samym kablem USB bez wtyczki sieciowej! Można do niej dopłacić lub korzystać z tej do telefonu.

Ładowarkę LiitoKala Lii 402 możecie kupić >tutaj<

Podsumowanie

Które akcesorium najbardziej przypadło Wam do gustu? A może któryś z tych produktów macie w domu lub znacie inne ciekawe, które warto kupić w cenie do 10 dolarów?

Wszystkie kursy dolara amerykańskiego pochodzą z aplikacji Revolut.

Grafika tytułowa pochodzi z platformy Pixabay.com