fot. Pixabay

Co można kupić do 10 dolarów? Przegląd ofert chińskich sklepów #12

W tym tygodniu przygotowałem dla Was listę pięciu przedmiotów, które możecie kupić w chińskich sklepach do 10 dolarów amerykańskich. Zastosowałem się w niej do Waszych sugestii z ankiety, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do lektury. 

fot. JoyBuy

W 10 części serii, jeden z czytelników w komentarzu polecił nakładkę chłodzącą z powerbankiem do telefonu. Uznałem, że jest to na tyle ciekawy gadżet, że warto się nim podzielić z szerszą publicznością. Jeżeli kto z Was należy do grona zapalonych graczy, to powinien się w nią wyposażyć. Chyba każda osoba, która grała na telefonie zauważyła, że podczas rozgrywki telefon się nagrzewa i bateria dosłownie leci w oczach. Dzięki temu gadżetowi nie będziecie musieli się już o to martwić. Dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ przyjdzie Wam za nią zapłacić 5,9 dolara (czyli około 22 złotych).

Reklama

Podkładkę chłodzącą na telefon marki Baseus możecie kupić >w sklepie JoyBuy<

fot. Aliexpress

Jeżeli macie problem z utrzymaniem w czystości pilota do telewizora lub klimatyzacji, to powinniście zainteresować się folią termokurczliwą. Za jej pomocą będziecie mogli zabezpieczyć go przed zanieczyszczeniami w postaci brudu i kurzu. Za cenę 26 centów (czyli około 1 złotówki) otrzymujecie pięć sztuk folii o wymiarach 110 x 270 mm. Jeśli okazałaby się za duża, to zawsze możną ją obciąć, więc powinna pasować na większość dostępnych pilotów.

Folia termokurczliwą na pilota jest dostępna na  >Aliexpress<

fot. Banggood

Jeśli chcielibyście rozpocząć swoją przygodę z majsterkowaniem przy elektronice, to okaże się, że jednym z niezbędnych narzędzi jest lutownica. Na chińskich portalach można spotkać się z firmą Daniu, która specjalizuje się w tego typu akcesoriach. Wydaje mi się, że warto zainteresować się ich lutownicą kolbową o mocy 60W, ponieważ idealnie nadaje się dla początkujących. Jej cena wynosi 6,99 dolara (czyli około 26 złotych).

Lutownicę kolbową o mocy 60W kupicie >w sklepie Banggood<

fot. Aliexpress

Lubicie grać w golfa, albo może zawsze o tym marzyliście? Dzięki gadżetowi z Chin będziecie mogli to zrobić we własnej toalecie! W skład zestawu wchodzi zielona mata, kij golfowy, dwie piłki, dołek z flagą oraz najważniejszy element – tabliczka z napisem „nie przeszkadzać”. Myślę, że jest to również naprawdę fajny pomysł na (zabawny) prezent ;) Cena wynosi 6,71 dolara (czyli około 25 złotych).

Zestaw do gry w golfa dostępny jest w >Aliexpress<

fot. Aliexpress

Jeśli nie chcecie przewozić swojego psa w bagażniku lub w klatce i jednocześnie chcielibyście zadbać o jego bezpieczeństwo, to warto byłoby się zainteresować smyczą samochodową dla swojego pupila. Za 1,96 dolara (czyli około 7 złotych) otrzymujecie pas, który został wykonany z nylonu oraz ma regulowaną długość w zakresie 43-74 cm. Dzięki temu bez problemu dopasujecie go do swojego ulubieńca.

Smycz samochodową dla psa znajdziecie na >Aliexpress<

Podsumowanie

Jak Wam się podobają zaproponowane przeze mnie gadżety? Który z nich najbardziej przypadł Wam do gustu? Jeżeli jesteście posiadaczami któregoś z nich, to koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Chciałbym również przypomnieć, że jeśli chcielibyście zobaczyć w następnej części jakieś konkretne akcesorium, to piszcie w sekcji komentarzy. Ja ze swojej strony mogę obiecać, że postaram się stanąć na wysokości zadania i odnaleźć nawet najdziwniejsze gadżety.

Wszystkie kursy dolara amerykańskiego pochodzą z aplikacji Revolut.

Grafika tytułowa pochodzi z platformy Pixabay.com