Dwa w jednym, czyli etui ZooGue DUAL iPad Case | Tabletowo.pl

Dwa w jednym, czyli etui ZooGue DUAL iPad Case

Dołącz do dyskusji 0

Producenci akcesoriów do tabletów internetowych ścigają się w pomysłowości. Widzieliśmy już nietypowe etui przypominające kłodę drewna, plastikowego pająka, a nawet… gumową przepychaczkę do toalety. ZooGue DUAL iPad Case może nie budzi tak dużych kontrowersji, jak wymienione propozycje, ale przyciąga uwagę niezwykłą konstrukcją: pokrowiec stworzono z myślą nie o jednym, a o dwóch tabletach Apple iPad 2.

ZooGue DUAL iPad Case odmienia definicję słowa „wielozadaniowość”. Nie ma potrzeby żmudnego przełączania się pomiędzy aplikacjami, ponieważ programy możemy otwierać na dwóch ekranach jednocześnie i oszczędzić cenny czas. Wykonane z prawdziwej skóry etui ZooGue DUAL iPad Case oferuje dostęp do wszystkich portów i przycisków. Jeżeli, pomimo dużych (całkowicie usprawiedliwionych) gabarytów, akcesorium Wam się spodobało, jedynym sposobem na jego zakup jest udział w charytatywnej aukcji organizowanej w serwisie eBay.

Czyż jest lepszy sposób na przechowywanie i korzystanie z dwóch iPadów?

via Redmond Pie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona