Co byście powiedzieli na Samsunga Galaxy Tab Edge? - Tabletowo.pl

Co byście powiedzieli na Samsunga Galaxy Tab Edge?

Jeśli 13 sierpnia 2015 roku kojarzy Wam się z innym wydarzeniem niż kolejną z serii konferencji Samsung Unpacked, to znaczy, że nie jesteście geekami w pełnym tego słowa znaczeniu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że właśnie tego dnia w Nowym Jorku zaprezentowany zostanie Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus. Okazuje się jednak, że możemy być wtedy świadkami jeszcze jednej premiery.

Samsung wypuścił do sieci teaser nadchodzących urządzeń. Jak możecie dostrzec powyżej, na grafice widnieją trzy produkty. Dwa z nich już doskonale znamy z wcześniejszych przecieków, natomiast jeden pozostaje zagadką. Patrząc na stosunek wymiarów poszczególnych urządzeń możemy domniemywać, że koreański koncern ma w planach prezentację tabletu z serii Edge. Galaxy Tab Edge – co byście powiedzieli?

Teaser pochodzi z oficjalnej strony Samsunga na Filipinach, gdzie trwa odliczanie do wspomnianego wydarzenia. Nie jest to zatem fanowski wybryk, a grafika pochodząca z oficjalnego źródła. Dopóki jednak nie zostaną ujawnione żadne szczegóły odnośnie tego trzeciego produktu, niczego nie możemy być pewni.

Póki co domniemywa się, że tym tajemnicznym urządzeniem może być 8-calowy tablet, który będzie charaketryzował się metalową obudową znaną z Galaxy S6 i być może zakrzywionym ekranem z jednej lub z dwóch stron.

Pożyjemy, zobaczymy.

Tabletowo.pl Co byście powiedzieli na Samsunga Galaxy Tab Edge? Android Plotki / Przecieki Samsung Smartfony Tablety

źródło: AndroidAuthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona