Co byście powiedzieli na Asusa Padfone z Windowsem? | Tabletowo.pl

Co byście powiedzieli na Asusa Padfone z Windowsem?

Dołącz do dyskusji 0
asus padfone 2

Przy dobrych wiatrach Asus Padfone 2 zadebiutuje w Polsce w pierwszym kwartale 2013 roku. Jak dobrze wiecie, jest to smartfon z Androidem, którego można wsunąć do specjalnej wnęki w 10,1-calowym ekranie. A co byście powiedzieli, gdyby powstało podobne urządzenie, tyle że zupełnie innym systemem operacyjnym? Konkretnie chodzi oczywiście o najnowszą wersję platformy Microsoftu.

W sieci pojawiło się wiele spekulacji mówiących o tym, że w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać premiery hybrydy na wzór Asusa Padfone, tyle że z Windowsem. Pytanie tylko jak by to miało zostać rozwiązane – smartfon z Windows Phone 8, który po osadzeniu w ekranie (tabletowej ramce) miałby oferować Windows 8 czy w dalszym ciągu WP8? W przypadku Androida kwestia ta jest o wiele prostsza.

Według Wall Street Journal Asus jest w trakcie rozmów z Microsoftem na temat możliwości zakupu licencji Windows Phone 8 na przyszłe smartfony tajwańskiego koncernu. Żeby tego było mało, jeden z przedstawicieli Asusa, Benson Lin, stwierdził, że „hybryda łącząca w sobie smartfon i tablet, na wzór Asusa Padfone, miałaby sens z Windows 8„.

Na razie jednak nie ma co się nastawiać na Padfone’a z Windowsem. Nawet jeśli powstanie, to najprawdopodobniej dopiero za kilka miesięcy.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona