Clove UK pozbywa się Asusa Transformer Prime ze swojej oferty

Reklama

Brytyjski sklep Clove oficjalnie pozbył się ze swojej oferty tabletu Asus Transformer Prime. Powodem – według oficjalnego oświadczenia – są problemy techniczne urządzenia.

W Sieci można było natknąć się na wiele negatywnych opinii dotyczących tego tabletu. Użytkownicy narzekali na awaryjny GPS czy też słaby sygnał Wi-Fi. Najwyraźniej brytyjski operator postanowił nie odwracać się od rzeszy użytkowników i usunął Prime’a ze swojej oferty.

Jesteśmy niezadowoleni z faktu, że nie możemy Wam zagwarantować, iż wszystkie jednostki przez nas rozprowadzane działają zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego też podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu sprzedaży Asusa Transformer Prime.

Sprawiedliwości stało się za dość. Z jednej strony sklep podjął bardzo racjonalną decyzję, usuwając ze swojej oferty potencjalnie wadliwe urządzenie. Z drugiej jednak strony i tak znajdą się użytkownicy, których zdaniem wspomniane wyżej niedogodności są wyssane z palca. Na szczęście problemów z dostępnością tabletu nie ma – można go zakupić w zwykłym sklepie elektronicznym. Jak informujecie, są problemy z dostępnością modelu, więc tym bardziej wycofanie go ze sprzedaży w Clove może być bolesne dla potencjalnych klientów.

źródło