Clove UK pozbywa się Asusa Transformer Prime ze swojej oferty - Tabletowo.pl
Ważne

Clove UK pozbywa się Asusa Transformer Prime ze swojej oferty

Tabletowo.pl Clove UK pozbywa się Asusa Transformer Prime ze swojej oferty Asus Hybrydy Nowości

Brytyjski sklep Clove oficjalnie pozbył się ze swojej oferty tabletu Asus Transformer Prime. Powodem – według oficjalnego oświadczenia – są problemy techniczne urządzenia.

W Sieci można było natknąć się na wiele negatywnych opinii dotyczących tego tabletu. Użytkownicy narzekali na awaryjny GPS czy też słaby sygnał Wi-Fi. Najwyraźniej brytyjski operator postanowił nie odwracać się od rzeszy użytkowników i usunął Prime’a ze swojej oferty.

Jesteśmy niezadowoleni z faktu, że nie możemy Wam zagwarantować, iż wszystkie jednostki przez nas rozprowadzane działają zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego też podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu sprzedaży Asusa Transformer Prime.

Sprawiedliwości stało się za dość. Z jednej strony sklep podjął bardzo racjonalną decyzję, usuwając ze swojej oferty potencjalnie wadliwe urządzenie. Z drugiej jednak strony i tak znajdą się użytkownicy, których zdaniem wspomniane wyżej niedogodności są wyssane z palca. Na szczęście problemów z dostępnością tabletu nie ma – można go zakupić w zwykłym sklepie elektronicznym. Jak informujecie, są problemy z dostępnością modelu, więc tym bardziej wycofanie go ze sprzedaży w Clove może być bolesne dla potencjalnych klientów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona