Gdzie kupić tańszego iPhone’a? Już wkrótce CK MEDIATOR będzie dystrybuować odnawiane produkty Apple | Tabletowo.pl

Gdzie kupić tańszego iPhone’a? Już wkrótce CK MEDIATOR będzie dystrybuować odnawiane produkty Apple

Dołącz do dyskusji 0

Szukając smartfona dla siebie, członka rodziny lub znajomego, zapewne choć raz przejrzeliście oferty używanych iPhone’ów. Są tańsze niż nowe, a przy odrobinie szczęścia można trafić na naprawdę zadbany i dobry egzemplarz. Sęk w tym, że istnieje też ryzyko nabycia sprzętu zużytego – np. z „zajechaną” baterią. Zamiast liczyć na przychylność niebios, można zdecydować się na zakup odnawianego iPhone’a. Takie urządzenia wkrótce będzie dystrybuować CK Mediator.

Warszawski dystrybutor wkrótce wprowadzi do swojej oferty iPhone’y odnowione przez francuską firmę Remade. Będą sprzedawane w pełni sprawne, z dwuletnią gwarancją oraz zestawem akcesoriów, i co chyba najbardziej istotne – ich cena będzie niższa.

Remade na odnawianiu telefonów zna się jak mało kto. Firma założona w 2001 roku bardzo szybko stała się we Francji numerem jeden w swojej dziedzinie. Odnowione iPhone’y są nie tylko bardzo dokładnie testowane, ale w każdym modelu diagnozowana jest płyta główna, obudowa podlega anodyzacji, czyli uzupełnieniu mikroubytków, a do systemu specjaliści z Remade wgrywają najnowsze dostępne aktualizacje iOS-a.

Gwarancja dystrybutora obejmie dwa lata, podczas których w wypadku awarii sprzętu, serwis zobowiązuje się usunąć usterkę w ciągu trzech dni lub wymienić sprzęt na sprawne urządzenie.

CK Mediator planuje wprowadzić do oferty iPhone’y nie tylko w standardowych kolorach, ale również w nowych, przygotowanych specjalnie przez markę Remade takich jak: elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony.

Ciekawi nas to, jak będą przedstawiać się ceny odnawianych iPhone’ów. Obecnie wielu nie widzi sensu kupowania smartfonów Apple wprost ze sklepu, gdyż wydają się być one dość drogie, nawet mimo lat upływających od premier poszczególnych modeli. Jednak jeśli będziemy mieli łatwy dostęp do odnawianych sztuk z pewnego źródła, a ceny będą sensowne, to całkiem możliwie, że w Polsce liczba użytkowników iPhone’ów wzrośnie.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona