Civilization Revolution 2 wreszcie dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

Civilization Revolution 2 wreszcie dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsza część gry Civilization Revolution stanowiła konsolowy spinoff głównej serii, oferujący graczom uproszczoną mechanikę rozgrywki i przyśpieszone tempo akcji. Po jakimś czasie okazało się jednak, że tytuł ten znacznie lepiej radzi sobie na tabletach niż na konsolach, dlatego też jego kontynuacja projektowana była od podstaw z myślą o iPadach.

Efektem tych prac była gra Civilization Revolution 2, która zadebiutowała w App Store w lipcu, budząc przy tym mieszane uczucia wśród graczy i recenzentów. Teraz tytuł ten pojawił się wreszcie w sklepie Google Play, dzięki czemu również użytkownicy tabletów z systemem Android mogą samodzielnie sprawdzić jak sprawuje się mobilna cywilizacja, prowadząc jeden z dostępnych w grze narodów od czasów starożytnych aż do współczesności. Niestety, pierwsze komentarze pozostawione przez nabywców wskazują wyraźnie na to, że androidowa wersja posiada jeszcze sporą ilość błędów, które w najgorszym wypadku mogą nawet uniemożliwić rozgrywkę. Fakt ten boli tym bardziej, iż mowa tu o reprezentancie kultowej serii wycenionym przez twórców na naprawdę niemałe (jak na grę mobilną) pieniądze.

Gra Civilization Revolution 2 dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (13,99 euro) i Google Play (61,96 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona