CityTab Supreme 7,85″ Boost GPS – pierwszy tablet Colorovo z procesorem Intela (Z2580) – aktualizacja | Tabletowo.pl

CityTab Supreme 7,85″ Boost GPS – pierwszy tablet Colorovo z procesorem Intela (Z2580) – aktualizacja

Dołącz do dyskusji 0
colorovo-citytab-supreme-zintelem

Na jutro Colorovo zaprosiło dziennikarzy na konferencję prasową, na której zostanie przedstawiony pierwszy tablet w portfolio marki własnej ABC Data, działający dzięki procesorowi Intela. Będzie nim CityTab Supreme 7,85″ Boost GPS. Podczas gdy wszelkie informacje na jego temat zostaną ujawnione jutrzejszego ranka, ja już dziś mogę się z Wami podzielić jego parametrami technicznymi.

Zanim do nich przejdę, warto wspomnieć, że dotychczas Colorovo rozwijało dwie serie tabletów: Lite dla osób zaczynających swoją przygodę z tego typu urządzeniami oraz Vision dla bardziej wymagających. Wprowadzając na rynek sprzęt z jednostką Intela – Supreme – Colorovo otwiera się na produkty mające być jeszcze bardziej zaawansowane niż te pochodzące z dwóch niższych serii.

I tak, CityTab Supreme 7,85″ Boost GPS będzie kolejnym tabletem dostępnym na rynku, którego ekran to matryca IPS o przekątnej 7,85″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Całość działa dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2580 o częstotliwości taktowania 2GHz z technologią Intel Hyper-Threading oraz systemowi operacyjnego Android w wersji 4.2 Jelly Bean.

Pozostałe dane ze specyfikacji to przede wszystkim 16GB pamięci wewnętrznej, 1GB RAM, GPS, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 oraz port microUSB z obsługą zewnętrznych modemów 3G. Na pokładzie tabletu znajdziemy na pewno 3.5 mm jack audio, kamerkę oraz aparat – rozdzielczość na razie nie jest znana.

Więcej informacji na temat Colorovo CityTab Supreme 7,85″ Boost GPS (wśród nich dość istotną pojemność akumulatora) powinnam zdobyć jutro – wraz z datą premiery oraz ceną urządzenia. Urządzenie to będzie głównym rywalem Goclever Insignia 785 Pro.

źródło: własne

Aktualizacja (6.02., 10:20):

Waga tabletu wynosi 360 gramów, natomiast obudowa ma 7,2 mm. Znajdziemy tu aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz akumulator o pojemności 3750 mAh. Systemem jest Android 4.2.2.

Cena: 769 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona