Cisco Cius to dedykowany biznesmenom tablet z Androidem | Tabletowo.pl

Cisco Cius to dedykowany biznesmenom tablet z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Cisco, amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne znane głównie z routerów i switchy, zaprezentowała swój pierwszy tablet dedykowany biznesowemu segmentowi rynku.

Model Cisco Cius zaprojektowany został z myślą o jak najlepszej implementacji funkcji komunikacyjnych, które obejmują konferencje głosowe i wideo. Urządzenie wyposażono również w dostęp do specjalnego sklepu AppHQ, który, w przeciwieństwie do konkurentów Apple AppStore oraz Android Market, nie będzie oferował gier, widgetów i aplikacji rozrywkowych. Zamiast nich w sklepie znajdą się profesjonalne programy stworzone z myślą o wielkich przedsiębiorstwach i zarządzeniu nimi.

Poza wyżej wymienionymi cechami, tablet Cisco Cius charakteryzuje się także możliwością prowadzenia konferencji audio-wideo w HD (720P), systemem Google Android, modułem Wi-Fi 802.11a/b/g/n i Bluetooth, dostępem do sieci 4G, wymienną baterią oraz jasnym, 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

Cena Cisco Cius wynosi 750$, lecz nie zapominajmy, że jest to urządzenie dedykowane wielkim firmom i przedsiębiorstwom, które mogą sobie pozwolić na taki wydatek.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona