Cisco Cius kolejną ofiarą iPada - Tabletowo.pl

Cisco Cius kolejną ofiarą iPada

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Cisco Cius kolejną ofiarą iPada Plotki / Przecieki

iPad to bardzo ładne urządzenie, na pierwszy rzut oka łagodne jak jelonek Bambi. Nikt nie powiedziałby, że pod tą zgrabną powłoką kryje się zabójca. Jego ofiarą padło już wiele tabletów internetowych, które dziś spoczywają w śmietnikach, zapomniane i smutne. Jak wynika z oświadczenia wystosowanego przez policję technologiczną, dziś rano w zgliszczach Przykładowej Firmy odnaleziono ciało tabletu.

Ofiarę zidentyfikowano jako Cisco Cius, urządzenie, które miało doskonale wpasować się w biznesowy segment rynku. Dzięki szeregowi funkcji (wideokonferencje w wysokiej rozdzielczości, dobrej jakości głośniki, sklep z dedykowanymi aplikacjami), Cisco Cius wydawał się być tabletem idealnym dla każdego przedsiębiorcy. Niestety, rzeczywistość okazała się inna. Wkrótce po identyfikacji ciała, policja ustaliła przyczynę metaforycznej śmierci urządzenia. Okazało się nią prawo BYOD, czyli, z angielska, Bring Your Own Device. Innymi słowy – iPad.

Cisco Cius padł z powodu popularności tabletu Apple. Jak wynika z ostatnio przeprowadzonych badań, coraz więcej światowych przedsiębiorstw korzysta z iPadów. Aż 97% tabletów internetowych w firmach ma na obudowie logo nadgryzionego jabłka, a 94% koncernów ze znamienitej listy Fortune 500 obecnie wdraża lub już wdrożyło te urządzenia do codziennego użytku przez swoich pracowników.

Co się stanie z Cisco Cius? Jego producent najprawdopodobniej zaprzestanie inwestycji w tablet i będzie oferować ograniczone wsparcie dla jego obecnych posiadaczy. Czekamy na oficjalne oświadczenie Cisco w tej sprawie.

via 9to5Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona