Cieniutki Vivo X5 Max L dostrzeżony w TENAA

Na stronie chińskiego urzędu patentowego TENAA dostrzeżono nową wersję zaprezentowanego w grudniu Vivi X5 Max, który oprócz dodatkowej litery „L” w nazwie posiada kilka drobnych zmian.

Vivo X5 Max L, podobnie jak model bez „L”, zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD. Za płynne działanie systemu Android odpowiadać będzie procesor Mediatek o częstotliwości taktowania 1,7 GHz (w pierwowzorze możemy znaleźć Snapdragona 615).

Do dyspozycji użytkownika przeznaczone będą 2 gigabajty pamięci RAM oraz 16-gigabajtowa pamięć wbudowana. Na froncie znajdziemy 5-megapikselową matrycę aparatu, na tyle zaś aparat, który będzie w stanie wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 13 Mpix.

Vivo X5 Max L zostanie zapakowany w obudowę o grubości zaledwie 5,1 mm. Co prawda jest to o 0,25 mm więcej, niż w przypadku podstawowej wersji, ale i tak smukłość urządzenia robi na mnie pozytywne wrażenie.

Smartfon będzie dostępny w sprzedaży na początku w Chinach, a jego cena jest nadal nieznana. Na chwilę obecną bardzo wątpliwe jest, czy urządzenie pojawi się w Polsce.