Ciekawe dane dotyczące korzystania z tabletów (infografika) - Tabletowo.pl

Ciekawe dane dotyczące korzystania z tabletów (infografika)

Dołącz do dyskusji 0

Pojawienie się tabletów internetowych bez wątpienia zmieniło sposób konsumpcji treści. Zamiast porannego przeglądu prasy, przy kawie wolimy wziąć w swe ręce tablet i to właśnie na nim poprzeglądać najnowsze wieści z informacyjnych stron internetowych czy multimedialnych wydań gazet. Firma Pew zebrała wiele ciekawych informacji dotyczących korzystania z tabletów w jedną całość i przedstawiła w przyjaznej formie infografiki.

Wynika z niej przede wszystkim, że 77% posiadaczy tego typu urządzeń korzysta z nich codziennie, natomiast średni czas spędzany z tabletem w rękach wynosi średnio godzinę i trzydzieści pięć minut (dziennie).

54% badanych codziennie sprawdza skrzynkę mejlową, 53% czyta newsy, 39% korzysta z serwisów społecznościowych, 30% gra w gry, 17% czyta książki w formie elektronicznej, natomiast 13% – ogląda filmy.

Badanie, którego wyniki posłużyły jako podstawa do stworzenia infografiki, przeprowadzone zostało na 1159 posiadaczach tabletów internetowych w Stanach Zjednoczonych. Można jednak domniemywać, że wyniki w dużym stopniu są uniwersalne. Poniżej znajdziecie dość obszerną grafikę z wieloma ciekawymi danymi:

Tabletowo.pl Ciekawe dane dotyczące korzystania z tabletów (infografika) Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona