Poznaliśmy ceny tabletów Samsung Galaxy Tab S2 w Polsce!

Jeszcze chwilę, jeszcze momencik, a najnowsza rodzina tabletów Samsunga zadebiutuje w Polsce. I choć wciąż czekamy na oficjalne wieści dotyczące daty polskiej premiery modeli oraz ich cen, zaprzyjaźniony portal Galaktyczny.pl dotarł do pierwszych szczegółowych danych na ten temat. Co więcej, bardzo wiarygodnych.

Od dłuższego czasu wiemy już, że Galaxy Tab S2 8.0 i Galaxy Tab S2 9.7 będą miały premierę w naszym kraju w drugim z wakacyjnych miesięcy, czyli w sierpniu. Teraz wiele wskazuje na to, że ich debiutu możemy oczekiwać już na dniach, a wszelkie informacje na ten temat powinny zostać ujawnione 13 sierpnia podczas konferencji Samsunga w Warszawie. Kto wie, może właśnie tego dnia trafią również do sprzedaży.

O ile jednak data premiery w mniejszym lub większym stopniu jest nam znana, tak na wszelkie informacje odnośnie cen wciąż czekamy. Z pomocą przychodzi Krzysztof, któremu udało się dotrzeć do (prawdopodobnie oficjalnych) cen nadchodzących urządzeń. Wszystko za sprawą sklepu Vobis, w bazie którego widnieją już nowe tablety Samsunga.

Jeśli informacje się potwierdzą, za poszczególne warianty Galaxy Tab S2 przyjdzie nam zapłacić:
– Samsung Galaxy Tab S2 8.0 WiFi (SM-T710): 1599 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE (SM-T715): 1899 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S2 9.7 WiFi (SM-T810: 1899 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE (SM-T815): 2199 złotych.

Są to ceny, które raczej nie powinny nas dziwić – są bardzo zbliżone do tych, na poziomie których kształtował się koszt Galaxy Tab S pierwszej generacji. Ale nie ma się co dziwić – mamy do czynienia z najwyższą serią tabletów koreańskiego koncernu, z ekranami 2048×1536 pikseli (4:3), czytnikiem linii papilarnych i dobrą jakością wykonania metalowej obudowy, która może się podobać.

Po wszelkie dane techniczne obu modeli odsyłam Was do tego wpisu.

Jesteście zainteresowani wejściem w posiadanie jednego z przedstawicieli najnowszej serii tabletów Galaxy Tab S?

źródło: Galaktyczny

Aktualizacja:

Ceny zostały potwierdzone przez Samsunga. Więcej na ten temat wraz z recenzją Galaxy Tab S2 9,7″ znajdziecie pod tym adresem.