Chuwi VX8 3G przybywa z Androidem lub Windows na pokładzie | Tabletowo.pl

Chuwi VX8 3G przybywa z Androidem lub Windows na pokładzie

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku pojawia się dosyć ciekawa konstrukcja – Chuwi VX8 3G, która nie dość, że odznacza się dosyć swobodnym podejściem do systemu operacyjnego – jest dostępna i z Windows i z Androidem (zależne od życzenia klienta), to w dodatku działa na 64-bitowym procesorze Intel Bay Trail Z3735 z czterema rdzeniami taktowanymi zegarem o częstotliwości 1,83 GHz.

Tablet to średnia konstrukcja z ekranem o przekątnej równej 8 cali przy rozdzielczości równej 1280 x 800 oraz jasności na poziomie 400 cd/m. Dodatkowo, w urządzeniu użyto tylko jeden gigabajt pamięci RAM i jedyne 16 GB przestrzeni na dane (oczywiście odliczając instalację Androida/Windows będzie odpowiednio mniej). Dodatkowo, jest to dosyć cienkie urządzenie – grubość nie przekracza 7,5 mm.

Tablet posiada także czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem, a całość zasilana jest przez baterię o pojemności 5000 mAh. Przedni aparat fotograficzny to 2-megapikselowa jednostka, natomiast tylny charakteryzuje się matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli. W urządzeniu znajduje się także zintegrowany modem do łączenia się z sieciami 3G.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona