Chuwi VX3 ma ekran FullHD, 8-rdzeniowy procesor, łączność 3G i kosztuje 199 dolary

chuwi-vx3

Jak tani może być 7-calowy tablet z wydajnym procesor, który będzie nam służyć również jako telefon? Pewnie podalibyście bardzo różne ceny, ale w takich wypadkach zawsze warto spojrzeć do Azji, ponieważ tam mocne tablety są dostępne w świetnych cenach. Chuwi VX3 jest tego dobrym przykładem. 

Chuwi VX3 to 7-calowy tablet, który ma ekran wykonany w technologii IPS i wyświetla obraz o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli). Jego sercem jest 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym obsługuję on również dwie karty sim  i łączność 3G (WCDMA + GSM). Cena za to urządzenie to tylko 199 dolary! Nie sądzicie, że jest ona niezwykle atrakcyjna, jak za takie podzespoły?

Poza tym posiada on również 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą kart MicroSD, WiFi, 8-megapikselowy aparat główny (2 mpix na przednim panelu) oraz baterie o pojemności 3000 mAh. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.4 KitKat i jest całkiem cienki, ponieważ jego grubość wynosi tylko 7,9 mm.

Źródło