Chuwi V10HD – jednak mniej RAMu, ale z czterordzeniowym układem | Tabletowo.pl

Chuwi V10HD – jednak mniej RAMu, ale z czterordzeniowym układem

Dołącz do dyskusji 0

Dwa dni temu Konrad opisywał nowy tablet Chuwi, który miał zostać wyposażony w 10-calowy ekran oraz 4GB pamięci RAM pod kontrolą Windowsa 8.1. Dziś dowiedzieliśmy się, że urządzenie to nazywać się będzie V10HD, lecz będzie wyposażone w mniejszą ilość pamięci operacyjnej.

Model V10HD wyposażony został w 10,1-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy układ Intel Atom Z3735F 1,8 GHz, 64GB pamięci wewnętrznej oraz dwa, a nie cztery, gigabajty pamięci operacyjnej. Ponadto na pokładzie znajdziemy modem 3G, moduł WiFi i Bluetooth 4.0.

Cena, na jaką wycenił producent to urządzenie, wynosi 1700 juanów, czyli około 1000 złotych. Mimo tego, że mamy tutaj do czynienia z tabletem o mniejszej ilości pamięci, niż przekazywały przecieki i tak jest on ciekawą propozycją dla ludzi poszukujących czegoś, co będzie pracować pod kontrolą Windowsa 8.1.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona