Chuwi już 29 września pokaże 10-calowy tablet z Windows 8.1 i 4 GB RAM? | Tabletowo.pl

Chuwi już 29 września pokaże 10-calowy tablet z Windows 8.1 i 4 GB RAM?

Dołącz do dyskusji 0

Chuwi to chińska firma, którą na pewno kojarzycie, ponieważ dość często wypuszcza nowe urządzenia. W ostatnich miesiącach powstały chociażby urządzenia takie, jak: VX8 czy VX3. Jednak do końca roku powinniście coś jeszcze zobaczyć od tego producenta, a już 29 września poznamy 10-calowca z Windows 8.1.

Nie jest, niestety, znana jeszcze jego nazwa, ale mamy już trochę informacji o jego specyfikacji. Jak już wspomniałem, będzie pracować pod kontrolą Windowsa 8.1, a jego ekran ma przekątną 10,1 cali i rozdzielczość FullHD. Jego sercem będzie 64-bitowy procesor Intela 2 generacji oraz, prawdopodobnie, 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Nie jest znana reszta specyfikacji, ale na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko wskazuje na to, że będzie mieć również aluminiową ramkę.

Jak już wspomniałem, jego premiera już 29 września, więc wtedy powinniśmy poznać wszystkie dane oraz oczywiście cenę. Zapowiada się jednak bardzo ciekawie i jeśli Chuwi nie przesadzi z ceną, to może być świetnym wyborem dla wielu osób.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona