Cherry Mobile Alpha Play to 8-calowiec z Windows 8.1 za 177 dolarów
Ważne

Cherry Mobile Alpha Play to 8-calowiec z Windows 8.1 za 177 dolarów

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że mniejsze azjatyckie firmy radzą sobie coraz lepiej i ich urządzenia mogą powalczyć nie tylko ceną. Oczywiście to jest jeden z najważniejszych parametrów przemawiających za wyborem takich produktów, ale poza tym coraz częściej nie odstają one od konkurencji także jeśli chodzi o specyfikację i wykonanie. Tym razem firma o wdzięcznej nazwie Cherry Mobile zaprezentowało 8-calowy tablet o nazwie Cherry Mobile Alpha Style i warto rzucić na niego okiem.

Cherry Mobile Alpha Play to, jak już wspomniałem, 8-calowy tablet, który na swoim ekranie wykonanym w technologii IPS wyświetla obraz o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Napędza go 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735D o taktowaniu 1,33 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 16 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat główny (2 mpix na przednim panelu), Bluetooth 4.0, WiFi oraz baterię o pojemności 3500 mAh.

Jeśli interesuje Was ta dachówka to musicie wiedzieć, że pracuje ona pod kontrolą Windowsa 8.1, a jej cena została ustalona na poziomie 177 dolarów. Najpierw tablet ten trafi na Filipiny.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona