Chcieć to móc? Tablet Malata Z-Pad T9 z Androidem 3.2 - Tabletowo.pl

Chcieć to móc? Tablet Malata Z-Pad T9 z Androidem 3.2

Tabletowo.pl Chcieć to móc? Tablet Malata Z-Pad T9 z Androidem 3.2 Chińskie Ciekawostki Nowości

Chińskie firmy zdążyły nas przyzwyczaić do faktu, że wszystkie tablety pochodzące z kraju kojarzonego głównie z tandetą, pracują pod kontrolą Androida w wersji 2.3 Gingerbread lub jeszcze starszej. Okazuje się jednak, że kolejny raz sprawdza się powiedzenie, które towarzyszy nam na każdym kroku: chcieć to móc. Firma Malata zaprezentowała tablet działający w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.2.

Malata Z-Pad T9, bo o nim mowa, niczym nie wyróżnia się na tle pozostałych tabletów dostępnych na rynku, na których pokładzie znajduje się Tegra 2 i Android Honeycomb, co – w tym przypadku – jest niewątpliwym plusem. Na pokładzie modelu znajdujemy dwurdzeniową jednostkę o taktowaniu 1GHz, pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 10,1” i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz 1GB pamięci RAM.

Urządzenie posiada baterię o pojemności 3650 mAh (o nieznanym czasie pracy), GPS, 16GB lub 32GB pamięci, Bluetooth, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 3G, USB oraz miniUSB.

Co ciekawe, Malata przygotowuje się także do premiery mniejszego tabletu Malata Z-Pad T10 z 7-calowym ekranem pojemnościowym (1024 x 600 pikseli). Nie wiadomo jednak czy i ten będzie mógł się pochwalić Androidem Honeycomb.

Ten wpis proszę traktować jako zupełną ciekawostkę, bo urządzenie, o którym mowa nigdy nie trafi do sprzedaży w Polsce. Ceny obu wspomnianych wyżej modeli nie zostały ujawnione.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona