Chcesz wygrać 10 tysięcy dolarów? Wystarczy, że zainwestujesz swój czas i przejdziesz wszystkie poziomy tej gry | Tabletowo.pl

Chcesz wygrać 10 tysięcy dolarów? Wystarczy, że zainwestujesz swój czas i przejdziesz wszystkie poziomy tej gry

Dołącz do dyskusji 0

Twórcy aplikacji na różne sposoby starają się przekonać użytkowników do swoich propozycji. Najskuteczniejszą receptą na to jest wysoka pozycja w rankingu najpopularniejszych programów oraz polecenie od znajomych, którzy nie mogą oderwać się od danej gry. Twórcy Zero Reflex znaleźli lepszy sposób – gwarantują 10 tysięcy dolarów nagrody dla pierwszej osoby, która przejdzie wszystkie poziomy rozgrywki.

Pewnie pierwsze, co pomyśleliście to: Eee tam, łatwizna! I tutaj pojawiają się schody. Na pozór łatwa gra zręcznościowa w rzeczywistości nie jest taka prosta. Zero Reflex składa się z trzech poziomów trudności: NormalHardNightmare (razem 60 plansz). Już same nazwy nie wróżą łatwej i przyjemnej rozgrywki. A polega ona na manewrowaniu malutkim rombem po orbicie w taki sposób, aby uchronić go przed zniszczeniem.

Aby przejść na kolejny poziom należy „wytrzymać” pół minuty. W przypadku porażki cofamy się o określoną ilość poziomów: w trybie Normal o 1, w Hard o 2, zaś w Nightmare o 3. Liczba żyć do dyspozycji wynosi natomiast – odpowiednio – trzy, dwa i jedno.

Należy pamiętać, że Zero Reflex nie jest przeznaczona dla osób, które są wrażliwe na szybko zmieniające się obrazy, co może wywołać epilepsję. Tempo z każdym poziomem rośnie i przy samym końcu jest wręcz zawrotne.

Gra dostępna jest na mobilne systemy operacyjne:

oraz na komputery stacjonarne.

Źródło: Komórkomania

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona