Chcesz sobie postrzelać? W Red Dead Redemption 2 naprawdę będzie czym

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej jesieni, dzieło uznanego studia Rockstar Games, odpowiedzialnego m.in. za serię GTA. Jeśli jesteście miłośnikami westernów, to w RDR 2 oszołomi Was asortyment dostępnego uzbrojenia. W ręce graczy bowiem zostanie oddanych ponad 50 rodzajów unikalnych broni. To całkiem pokaźny arsenał.

Red Dead Redemption 2 to produkcja, która rozbudziła nadzieje graczy na świetny tytuł osadzony w realiach Dzikiego Zachodu. Graczom, oprócz rozbudowanego trybu fabularnego, zaoferować ma możliwość prowadzenia wieloosobowej rozgrywki sieciowej, na wzór tej dostępnej w przypadku GTA Online. Z pewnością Rockstar Games liczy na równie spektakularny sukces swojego najnowszego dzieła.

Reklama

Westernowa „strzelanka” zaoferować ma graczom ogromny arsenał, spośród którego z pewnością każdy wybierze swój ulubiony zestaw broni. Oto, co na ich temat mówią twórcy gry:

Głównemu bohaterowi gry udostępnione zostanie przeszło 50 rodzajów broni, każdy z ogromnym zakresem możliwości dostosowywania i szerokim wyborem różnych typów amunicji dla zwiększenia dokładności, zasięgu lub obrażeń. Każda broń oferowała będzie mnóstwo opcji dostosowywania – od wizualnych ulepszeń, takich jak nowe metale, drewno, lakiery i grawerunki, po ulepszenia wydajności, takie jak nowe beczki, uchwyty, celowniki i lunety. Gracz może zaprojektować całkowicie unikalną broń, która wygląda i którą obsługuje się dokładnie tak, jak chcesz.. Wydajność każdej broni zmienia się pod względem obrażeń, zasięgu, szybkości ognia, dokładności i szybkości przeładowania.

https://www.tabletowo.pl/2018/10/13/recenzja-gry-marvels-spider-man/

Red Dead Redemption 2 zadebiutować ma na półkach sklepowych 26 października. Dedykowana będzie konsolom Xbox One oraz PlayStation 4. Być może w późniejszym terminie zadebiutuje także na komputerach pracujących pod kontrolą Windowsa. Muszę przyznać, że nie mogę się doczekać debiutu RDR 2. Nad GTA V spędziłem dlugie godziny i pewnie podobnie sytuacja będzie wyglądała w przypadku najnowszej produkcji od Rockstar Games.

Źródło: Windows Central