Chcecie zobaczyć, jak prezentuje się Elephone S8? Jest pierwszy zwiastun | Tabletowo.pl

Chcecie zobaczyć, jak prezentuje się Elephone S8? Jest pierwszy zwiastun

Dołącz do dyskusji 0

Firma Elephone od jakiegoś czasu próbuje szerzej przebić się do świadomości odbiorców spoza Państwa Środka. Jednym ze sposobów, aby zaistnieć na rynku na szerszą skalę, ma być nowy Elephone S8. I trzeba tu przyznać, że jest na co popatrzeć.

Nowy gracz, który mierzy w wyższą średnią półkę jakościową ma kusić nie tylko designem, ale i specyfikacją. Wiemy już, że całość będzie napędzać MediaTek Helio x27, nie zabraknie też 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB miejsca na dane użytkownika. Za wrażenia foto ma odpowiadać aparat główny o matrycy 21 megapikseli, a ekran będzie pracował w rozdzielczości 2K. Mówi się o 6-calowej przekątnej,  choć w chwili obecnej nie wiemy jeszcze, na jaką powłokę ochronną zdecyduje się producent.

Firma Elephone postanowiła zastosować nieco innowacyjne podejście do bezramkowego ekranu. Jak widać na zwiastunie, ekran będzie „niemal bezramkowy” z trzech stron, podczas gdy dolny fragment, na wysokości przycisku Home, zachowa bardzo standardowy wygląd. Ma to sens, bowiem wiele osób przykłada do fizycznego klawisza nawigacyjnego całkiem sporą uwagę.

Jak oceniacie urządzenie? Przynajmniej pod kątem tego, co już pokazał nam producent? No i czy też macie takie dziwne wrażenie, że o ile nazwę S8 można jeszcze usprawiedliwiać, o tyle motyw nawiązujący do kosmonauty to już zbyt wyraziste nawiązanie do pewnej firmy z półwyspu koreańskiego? Nie rozumiem tej zagrywki, bowiem mimo relatywnie niewielkiej popularności firmy w Polsce i Europie, tworzy ona całkiem przemyślane konstrukcje i nie sądzę, aby tego typu „inspiracje” musiały mieć miejsce.

źródło: gizchina.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona