Charm – tracker aktywności od Samsunga, który czaruje wzornictwem

Wszelkiego rodzaju opaski i zegarki inteligentne mają surowy wygląd. Powoli jednak można zauważyć, że producenci zaczynają dostrzegać fakt, że tego typu akcesoria to element naszej biżuterii, który – dobrze by było – by nieźle komponował się z naszym stylem. Taki właśnie jest Samsung Charm, który podczas MWC 2016 znalazł się w cieniu Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge.

Reklama

Zadaniem Samsunga Charm jest przede wszystkim… świetnie się prezentować. Muszę przyznać, że gdy zobaczyłam ten tracker aktywności pomyślałam sobie, że mogłabym taki mieć. Właśnie przez to, że jego wzornictwo jest nietypowe w porównaniu do innych tego typu akcesoriów dostępnych na rynku.

Charm to nic innego jak typowy tracker aktywności. Ma dyskretnie liczyć kroki, przebyty dystans i spalone kalorie, a następnie przekazywać te informacje do podłączonego przez Bluetooth urządzenia mobilnego. Znajdziemy w nim akumulator o pojemności 17 mAh, który ma pozwolić na nawet 18 dni pracy w podstawowym zakresie (czyli bez włączonych powiadomień, które wyświetlają się w formie świecącej diody LED). Samsung Charm współpracuje z aplikacją S Health.

Jak możecie zauważyć na załączonych zdjęciach, Charm będzie oferowany w dwóch wersjach: okrągłej i podłużnej. Dostępne będą trzy edycje kolorystyczne: złota, czarna i różowa (lub pomarańczowa).

Jak Wam się podoba Charm?

Samsung-Charm

źródło: sammobile, samsung