Promocja: Chameleon Run za grosze, tańszy Tweetings oraz kilka paczek ikon do wyrwania za darmo

Każdy lubi korzystać z promocji- w końcu nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość zakupienia czegoś taniej. A co w świecie Androida można dzisiaj „wyrwać”? Bardzo ciekawą grę zręcznościową za 5% ceny oraz kilka paczek ikon za darmo.

Chameleon Run

Aktualną grą tygodnia jest Chameleon Run. Dlaczego warto się nią zainteresować? Oferuje ona bardzo prostą rozgrywkę, w której to po prostu sterujemy biegnącą postacią (tzn. skaczemy oraz zmieniamy jej barwę). W odróżnieniu od innych gier tego typu, mamy tutaj dwa bardzo oryginalne elementy: po pierwsze, widok kamery nie jest ani zza postaci, ani na jego bok, a raczej pod kątem 45 stopni; po drugie – kolor postaci musi być taki sam jak toru. Co to znaczy? Dotykając lewej części ekranu zmieniamy barwę bohatera (najlepiej robić to w skoku) i musimy ją dopasować do koloru ścieżki. Wprowadza to pewne utrudnienie, ale dzięki temu gra nie robi się nudna po 5 minutach.

Aktualnie Chameleon Run możemy wyrwać za jedyne 50 groszy (cena regularna wynosi 9,79 PLN). Promocja trwa do poniedziałku (4 września) włącznie. Tytuł możecie odnaleźć na swoim telefonie w Sklepie Play lub klikając >w ten link<. W ramach ciekawostki dodam, że kilka miesięcy temu gra była dostępna za darmo – jeśli jednak nie zdobyliście jej wtedy, to możecie zrobić to teraz :).

Paczki ikon

Już niedługo wielu z Was wróci do szkoły i wydaje mi się, że to dobra okazja aby nieco odświeżyć wygląd Waszych smartfonów. Najlepiej zrobić to zmieniając paczkę ikon, szczególnie, że właśnie kilka z nich można wyrwać za darmo – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jest coś jeszcze…

Dodatkowo w tym miejscu chciałbym wspomnieć o promocji na bardzo ciekawego klienta portalu Twitter, a mam na myśli Tweetings for Twitter. Zamiast regularnej ceny wynoszącej 10,99 złotych możemy teraz zapłacić jedyne 4,69 złotych. Niestety, jeśli chcecie dokonać zakupu to lepiej się pośpieszcie, bowiem nie wiadomo do kiedy trwa promocja. Aplikację możecie odnaleźć w Sklepie Play na Waszych smartfonach lub po prostu możecie kliknąć >w ten odnośnik<.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/06/18/appsales-badz-na-biezaco-z-promocjami/

źródło: własne
grafika główna: kadr z filmu promującego Chameleon Run