SanDisk prezentuje Ultra Dual USB Drive 3.0 – pamięć, która powinna zadowolić wszystkich posiadaczy tabletów | Tabletowo.pl

SanDisk prezentuje Ultra Dual USB Drive 3.0 – pamięć, która powinna zadowolić wszystkich posiadaczy tabletów

Dołącz do dyskusji 0

Targi CES co roku przynoszą wiele nowości na rynek tabletów i smartfonów, ale warto pamiętać, że  prezentowane są również przydatne akcesoria do naszych urządzeń. Podczas swojej konferencji SanDisk zaprezentował bardzo ciekawą pamięć flash dedykowaną urządzeniom pracującym pod kontrolą Androida.

Pamięć Ultra Dual USB Drive 3.0 dostępna będzie w kilku wersjach – począwszy od 16GB, skończywszy na 64GB (w cenach od 23 do 65 dolarów), jednak nie pojemność jest w tym przypadku ważna. Na uwagę zasługuje fakt, iż łączy się ona ze sprzętem dzięki portowi microUSB, a z komputerem dzięki pełnowymiarowemu USB w wersji 3.0.

Tego typu pamięci już od jakiegoś czasu dostępne są na rynku (również od SanDiska – Kasia testowała ten model, ale w wersji z USB 2.0), aczkolwiek ta zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ przesył danych między pamięcią a komputerem odbywa się z prędkością do 130 MB/s.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona