Cena Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 będzie się zaczynać od 309 dolarów? - Tabletowo.pl
Ważne

Cena Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 będzie się zaczynać od 309 dolarów?

Tabletowo.pl Cena Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 będzie się zaczynać od 309 dolarów? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

O ile po ich oficjalnej prezentacji w sieci nie było zbyt głośno, tak teraz powoli zaczyna. Mowa o tabletach Samsunga: Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Tab 2 7.0, które mają trafić do sprzedaży w pierwszych krajach (a na pewno w Wielkiej Brytanii) pod koniec kwietnia. Pierwszy z modeli wyceniony został (na razie nieoficjalnie) na 400 dolarów – 8GB WiFi. Amerykańska cena drugiego do dziś pozostawała zagadką. Do dziś, bowiem w jednym ze sklepów urządzenie zagościło w ofercie.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 w sklepie QVC wyceniony został na 309 dolarów (8GB, WiFi). Cena ta nie została potwierdzona przez Samsunga, a oferta z urządzeniem zniknęła ze strony sklepu – należy wziąć pod uwagę, że mogła zostać zamieszczona przed czasem lub po prostu przypadkiem i błędnie.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu jedna z niemieckojęzycznych redakcji chwaliła się rzekomo oficjalnymi (nie wiadomo na ile informacje te są sprawdzone), europejskimi cenami Samsunga Galaxy Tab 2 7.0: 499 euro – 16GB 3G, 439 euro – 16GB WiFi. Ciekawe czy informacje te okażą się prawdziwe – na ich weryfikację musimy jeszcze trochę poczekać.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 działa dzięki dwurdzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 1GHz, a systemem operacyjnym, pod kontrolą którego pracuje – Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz. Na pokładzie modelu znajdziemy 7-calowy ekran PLS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB RAM, aparat 3 Mpix, kamerkę VGA, WiFi, Bluetooth 3.0, slot kart microSD, 16/32GB pamięci, GPS, akumulator o pojemności 4000 mAh oraz, opcjonalnie, 3G.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona