[AKTUALIZACJA] Samsung Galaxy Note 9 już w przedsprzedaży. Nie ma gratisów, jest atrakcyjny cashback – do 800 złotych

Na temat Samsunga Galaxy Note 9 wiemy już tak naprawdę wszystko i mam tutaj oczywiście na myśli oficjalne informacje z konferencji oraz nasze pierwsze wrażenia na temat smartfona. Przyszedł więc czas, aby zapoznać się z tym, co najgorsze – ceną. Pewna osłodą bardzo często jest przedsprzedaż danego urządzenia, choć w przypadku nowego Notatnika nie uświadczymy żadnych gratisów.

Samsung chwali się, że od początku istnienia serii, sprzedał już 143 miliony sztuk Notatników wszystkich generacji. Czy jeszcze gorąca dziewiątka pozwoli utrzymać ten wynik na zadowalającym poziomie?

https://www.tabletowo.pl/2018/08/09/samsung-galaxy-note-9-to-pierwsze-wrazenia/

Domyślacie się zapewne, ze skoro powstał ten wpis, to przedsprzedaż nowo zaprezentowanego urządzenia już ruszyła. Samsung Galaxy Note 9 został wyceniony na dokładnie tyle samo co poprzednik, czyli 4299 złotych w dniu premiery – to zresztą wiemy już od południa. Pewnym zaskoczeniem jest jednak to, że producent… nie przygotował żadnych gratisów. Rok temu, do smartfona dorzucał stację Dex oraz rozszerzoną gwarancję Guard, a wygląda na to, że w tym roku trzeba będzie zadowolić się cashbackiem.

Wspomniana wcześniej cena dotyczyła oczywiście „zwykłej” wersji smartfona, która została wyposażona w 6 GB pamięci RAM oraz 128 gigabajtów na dane użytkownika. Jeśli chodzi o wersję, która może pochwalić się ósemką RAM-u i połową terabajta miejsca na dane użytkownika, to trzeba będzie zapłacić za nią aż 5399 złotych. Warto w tym momencie nadmienić, że wariant 8 / 512 pojawi się na wyłączność u naszego Partnera, czyli w sieci sklepów Media Expert.

Oferowany przez producenta cashback to oczywiście ta sama oferta promocyjna, którą znamy już od jakiegoś czasu. Sprzedając swoje stare urządzenie macie zagwarantowane 400 złotych zwrotu (nie wliczając ceny samego sprzedanego smartfona), a jeżeli Waszym aktualnym telefonem jest poprzednia generacja Galaxy Note, to Samsung zwiększy ten bonus dwukrotnie – dzięki temu można zaoszczędzić 800 złotych.

Warto też nadmienić, że Samsung od razu zadbał o etui na nowo zaprezentowanego smartona. Jako że jest kilka opcji do wyboru, to pozwólcie, że przedstawię je w formie listy ;). Klikając na dany kolor, zostaniecie przeniesieni do odpowiedniej podstrony w sklepie Media Expert.

Co ciekawe, już teraz w Media Expert widnieje Leather View Cover, jednak – na ten moment – jest on produktem niedostępnym, podobnie zresztą jak dodatkowe kolory dostępnych pokrowców.

Jeżeli chodzi o czas trwania przedsprzedaży, to ta potrwa do 23 sierpnia, a dzień później będzie można już kupić smartfona w regularnej ofercie.

[AKTUALIZACJA, 18:39] A jednak – będzie też program Guard

Producent właśnie poinformował w rozesłanej informacji prasowej o dodatkowych szczegółach przedsprzedaży. Po pierwsze, jeżeli chodzi o cashback, to pojawiła się dodatkowa informacja:

Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywowanie nowo kupionego Galaxy Note9 nie później niż 28 sierpnia i odsprzedanie starego urządzenia do 12 września.

Bardziej interesujący jest jednak program Guard Note9, w ramach którego wszyscy użytkownicy najnowszego Notatnika uzyskają dostęp do dedykowanej infolinii wraz ze zdalnych wsparciem w przypadku awarii. Jeszcze ciekawsze jest jednak to, że klienci otrzymają przy tym dodatkowy rok ochrony po upływie dwuletniej gwarancji, dostęp do opcji Naprawa Ekspresowa (czyli naprawy smartfona w ciągu dwóch godzin, tylko w wybranych punktach serwisowych), a także możliwość wymiany smartfona lub rysika na nowy, jeżeli te nie będą działać poprawnie.

Ci, którzy kupią w smartfon w przedsprzedaży otrzymają możliwość jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy ekranu niezależnie od okoliczności zbicia. Podsumowując – wszyscy zyskują dodatkowy rok gwarancji, a przedsprzedażowi – „dodatkowy ekran” ;).