Cena Asusa Eee Pad Transformer w Polsce będzie wyższa niż zapowiadano (?) (update) | Tabletowo.pl

Cena Asusa Eee Pad Transformer w Polsce będzie wyższa niż zapowiadano (?) (update)

Dołącz do dyskusji 0

Hmm… Hmm… Co by tu… Nie wiem jak Wam to przekazać, ale jakoś muszę. W sklepie rtv euro agd pojawiła się zapowiedź tabletu Asus Eee Pad Transformer. Nie byłoby w tym zupełnie nic dziwnego, bo przecież jego premiera została przesunięta na zbliżającą się drugą połowę maja, ale… No właśnie. Dziwna jest cena.

Znaczna cześć Czytelników Tabletowo.pl czeka na pojawienie się tego tabletu w sprzedaży. Pewnie właśnie dlatego zapytani w środku nocy o cenę modelu, bez wahania odpowiedzą to, co wałkujemy od dłuższego czasu: 1899 złotych bez klawiatury, 1999 złotych z klawiaturą (w sprzedaży miesiąc później).

A guzik prawda!

Okazuje się bowiem, że we wspomnianym sklepie cena Asusa Eee Pad Transformera jest wyższa! Jak widać na powyższym screenie, jest to 1999 złotych, czyli 100 złotych więcej niż zapowiadano. Co prawda nie jest to nie wiadomo jak wielki majątek, ale można się czuć lekko oszukanym…

Istnieją dwie możliwości: albo rtv euro agd zawyża cenę (co raczej nie wchodzi w grę), albo faktycznie przesunięcie premiery spowodowało także podwyżkę cen tabletu. Pozostaje tylko pytanie: ile w takim razie będzie kosztowała wersja z klawiaturą? 2099 złotych? A może jeszcze więcej? Teraz już niczego nie jestem pewna.

O komentarz odnośnie cen Transformera poprosiliśmy polski oddział Asusa i przedstawiciela sklepu rtv euro agd – czekamy na odpowiedzi. Gdy otrzymamy którąkolwiek – post zostanie zaktualizowany.

Wszystkie informacje na temat Asusa Eee Pad Transformera znajdziecie w tym wpisie.

Dzięki Krzysztof za podesłany link! ;)

AKTUALIZACJA:

Mamy odpowiedź od polskiego oddziału Asusa. I tak, w dalszym ciągu:

oficjalna cena to 1899 zł bez klawiatury, 1999 zł z klawiaturą.

Ale asekuracyjnie jest dodane, że:

niewykluczone, że cena ulegnie zmianie

Pytałam także o konkretną datę polskiej premiery Transformera – ta niestety wciąż nie jest znana.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona