CeBIT 2013: klon Microsoft Surface Pro od HKC - Tabletowo.pl

CeBIT 2013: klon Microsoft Surface Pro od HKC

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl CeBIT 2013: klon Microsoft Surface Pro od HKC Ciekawostki Microsoft Nowości

Słyszeliśmy o chińskich klonach iPada mini, wszystkich możliwych klonach pozostałych iPadów oraz innych tabletów z Androidem. Nowością dla nas jest jednak klon Microsoft Surface. Kopiowanie jest najszczerszą formą pochlebstwa w środowisku smartfonów i tabletów, więc myślę, że to w pewnym sensie wielki komplement w stronę Microsoftu.

Spacerując po targach CeBIT 2013 redaktorzy z Mobile Geeks natknęli się na tablet łudząco przypominający obudową Surface Pro oraz z podzespołami, które można z nim porównać. Klon znajdował się na stoisku firmy HKC. Urządzenie jest w wersjach z procesorem Core i3 lub i5, 4 GB pamięci RAM oraz dyskami SSD 32 GB i 64 GB.

Tablet posiada wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala, 5 megapikselowy aparat z tyłu i 2 megapikselowy z przodu urządzenia, gniazdo kart SIM, moduł UMTS/HSDPA oraz slot kart SD. Miał także 2 portu USB 2.0 oraz gniazdo miniHDMI. Oczywiście pracuje on pod kontrolą pełnego Windows 8. Produkt firmy HKC został wyceniony na 350 dolarów, ale tylko w przypadku, kiedy kupimy jego hurtową ilość. Jest on bowiem przeznaczony do sprzedaży innym większym firmom i nawet, jeśli się pojawi w Europie, to na pewno pod skrzydłami innej marki.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona