CEATEC: Fujitsu Arrows Tab LTE F-01D z Windows 8 i 4G LTE (wideo) | Tabletowo.pl

CEATEC: Fujitsu Arrows Tab LTE F-01D z Windows 8 i 4G LTE (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Na targach CEATEC 2012 w Tokio, oprócz interesującego NEC Medias Tab UL, pojawił się nowy Fujitsu Arrows Tab LTE F-01D. Jak sugeruje nazwa, tym, co wyróżnia urządzenia jest obecność modemu nowoczesnej sieci komórkowej 4G LTE. Jednakże to nie wszystko, czym może pochwalić się tablet. Na karcie jego specyfikacji widnieje także 10,1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor Intel Z2760 Clover Trail taktowany zegarem 1,8GHz i wspomagany przez 2GB pamięci RAM, aparat fotograficzny, port microUSB i czytnik kart microSD. Jak sądzicie, pod kontrolą którego z systemów operacyjnych pracuje Arrows Tab LTE F-01D? Zgadliście, to Windows 8 w wersji Pro.

Zamiast błyszczącego, plastikowego wykończenia obudowy, którym zniechęcał jeden z prototypów Arrows Tab LTE F-01D w ubiegłym roku, tablet został wyposażony w metaliczną teksturę o delikatnym wzorku i ostrych, utrzymanych w klimacie kafelków Windows 8, rogach.

10,1-calowa „dachówka” Fujitsu nie ma aspiracji biznesowych, więc jej cena najprawdopodobniej będzie rozsądna. W tej chwili producent nie mógł zdradzić szczegółów, ale to tylko kwestia czasu. Arrows Tab LTE F-01D ma zadebiutować na rynku w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, a jego parkietem debiutanta będzie Japonia. Damy Wam znać, gdy będziemy wiedzieli więcej. W międzyczasie obejrzyjcie krótkie wideo prezentujące wygląd i działanie tabletu.

via Mobile Geeks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona