CCleaner niebawem na urządzeniach z Androidem - Tabletowo.pl

CCleaner niebawem na urządzeniach z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl CCleaner niebawem na urządzeniach z Androidem Aplikacje Nowości Plotki / Przecieki

O system operacyjny trzeba dbać – nie ma znaczenia, czy korzystamy z MS Windows, Mac OSX, Linuxa, Androida czy iOS. Nadmiar „śmieci” potrafi zwolnić nawet najwydajniejsze urządzenie, powodując że nie sprawia ono nam już takiej radości jak po zakupie. Jeśli w systemie nabrudzimy, warto go przeczyścić, korzystając z jakiegoś dobrego narzędzia. Jednym z takich jest CCleaner, którego chyba nie muszę Wam nawet przedstawiać. Dotąd jednak program dostępny był wyłącznie dla systemów Windows oraz Mac OSX. Okazuje się, że niebawem ten przydatny pomocnik trafi także na urządzenia z Zielonym Robotem.

Piriform, czyli grupa developerska zajmująca się tworzeniem CCleanera, zapowiedziała wersję swojego programu także dla systemu Android na swoim blogu oraz w sieciach społecznościowych. Prace są ciągle prowadzone, przez co nie znamy daty wprowadzenia programu do Google Play. Programiści uraczyli nas jednak zdjęciem, na którym widzimy kawałek okna programu. Coś musi być więc na rzeczy. Według zapewnień program ma działać szybko, być łatwym w użyciu oraz sprawiać, że nasze urządzenia będą działały jak po wyjęciu z pudełka. Trzymamy za słowo! ;)

Tabletowo.pl CCleaner niebawem na urządzeniach z Androidem Aplikacje Nowości Plotki / Przecieki

Zdarza Wam się korzystać z podobnych programów na swoich tabletach? Jaka aplikacja według Was obecnie najlepiej się sprawdza? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona