CAVION Motus HD – aż sama jestem ciekawa, co potrafi kamerka sportowa kosztująca w promocyjnej cenie 99 złotych | Tabletowo.pl

CAVION Motus HD – aż sama jestem ciekawa, co potrafi kamerka sportowa kosztująca w promocyjnej cenie 99 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że aktualnie kamerki sportowe przeżywają najlepszy czas w swojej historii. Osoby o różnym stopniu zamożności mogą sobie pozwolić na wejście w posiadanie takiego gadżetu, bo ich cena zaczyna się już od równowartości kilku obiadów zjedzonych „na mieście”. Jedną z tańszych kamerek sportowych dostępnych na rynku jest CAVION Motus HD – jej promocyjna cena wynosi zaledwie 99 złotych.

Na początku ustalmy jedno: to podstawowy model dla wszystkich tych, którzy nie mają wygórowanych wymagań, a sama cena jest dla nich ważnym argumentem – dla tych bardziej wymagających CAVION przygotował kolejne modele kamer sportowych: CAVION Motus FHD i CAVION Motus 4K, tworząc całkiem sympatyczną linie produktową, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Z racji na bardzo atrakcyjną cenę produktu można się spodziewać, że przeznaczony jest przede wszystkim dla trzech grup odbiorców:

  • osób zaczynających swoją przygodę z kamerkami sportowymi, chcących zobaczyć, z „czym się to je”,
  • przedstawicieli najmłodszego pokolenia, których rodzice obawiają się o stan sprzętu po kilku dniach użytkowania,
  • osób chcących mieć kamerkę, których jednak nie stać na coś bardziej „wypasionego” i droższego.

W tych przypadkach CAVION Motus HD może się okazać ciekawą propozycją, choć nie chciałabym tego oceniać z góry, dopóki nie będę miała okazji sprawdzić jak urządzenie to faktycznie działa w rzeczywistości. Dajcie znać w komentarzach czy chcecie test Motus HD – jeśli tak, zobaczymy, co da się zrobić ;).

Tymczasem skupmy się na samych parametrach technicznych kamerkowej nowości od CAVION. Ze specyfikacji dowiadujemy się, że Motus HD nagrywa w maksymalnej jakości HD, a dokładniej 1280 x 720 pikseli w 60 klatkach na sekundę, a kąt widzenia soczewki to 120 stopni. Istotny z punktu widzenia użytkownika z całą pewnością jest fakt, że kamerka ma zarówno mikrofon, jak i głośnik, jest prosta i poręczna w obsłudze, którą dodatkowo ułatwia 2-calowy ekran, znajdujący się z tyłu. Z racji tego, że oferuje możliwość nagrywania wideo w pętli, kamerę Motus HD można wykorzystać również jako wideorejestrator.

W zestawie z CAVION Motus HD otrzymujemy – poza samą kamerką – wodoodporną obudowę (pamiętajcie, że sama kamerka, bez dodatkowego etui, odporna na kontakt z wodą nie jest), a także uchwyt rowerowy i inne uchwyty mocujące. Za całość, jak już wspomniałam, przyjdzie nam zapłacić na chwilę obecną 99 złotych, co jak na tego typu sprzęt wydaje się naprawdę niewielką kwotą.

Wpis powstał przy współpracy z marką Cavion. Po więcej informacji na temat produktów z jej portfolio, zajrzyjcie na facebookowy profil dostępny pod tym adresem oraz do autoryzowanego sklepu marki CAVION.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona