Captcha w Aero2 pojawi się w pierwszym kwartale 2014 roku - Tabletowo.pl

Captcha w Aero2 pojawi się w pierwszym kwartale 2014 roku

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze przez ponad trzy lata będzie nam dane korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu – Aero2. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które korzystanie z sieci definiują głównie jako przeglądanie stron internetowych (bo cóż innego można zrobić przy prędkości 512 kb/s?) i dodatkowo nie chcą się wiązać jakąkolwiek umową z dostawcą internetu mobilnego. Już niebawem jednak życie użytkowników Aero2 będzie nieco uprzykrzać pojawiająca się co godzinę captcha.

Dotychczas korzystanie z Aero2 wiązało się z cogodzinnym przerywaniem połączenia, które wznawiało się automatycznie i praktycznie natychmiastowo. Jak wiemy od połowy maja bieżącego roku, niebawem rozwiązanie to zastąpi wprowadzenie zabezpieczenia captcha, mającego zdyscyplinować użytkowników pobierających z sieci dużo danych, zwłaszcza osoby lubujące się w torrentach. Jak informuje Dziennik Gazeta Prawna, captcha zostanie wprowadzona w pierwszym kwartale 2014 roku.

Wtedy co 60 minut na ekranie naszego tabletu lub smartfonu będzie się pojawiały dwa słowa, które trzeba będzie przepisać w odpowiednie miejsce. Dopiero po wykonaniu tego zadania będziemy łączeni z internetem ponownie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona