Canon IXUS 220 HS - dobre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu - Tabletowo.pl

Canon IXUS 220 HS – dobre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu

Tabletowo.pl Canon IXUS 220 HS - dobre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu Nowości

Artykuł sponsorowany

To już ostatni dzwonek, by kupić odpowiednie prezenty pod choinkę dla najbliższych i… dla samych siebie. Ale chwile spędzone w gronie rodzinnym w święta przy zastawionym dwunastoma potrawami stole warto uwiecznić. Urządzeniem, które może Wam się do tego przydać, jest aparat Canona.

Canon IXUS 220 HS, bo o nim mowa, to sprzęt wyposażony w matrycę 12,1 Mpix, 5-krotny zoom optyczny oraz stabilizator obrazu. Do najistotniejszych zalet modelu należy zaliczyć możliwość nagrywania filmów w jakości Full HD oraz wykonywanie dobrych jakościowo zdjęć nawet w słabym oświetleniu.

Urządzenie posiadające korpus ze stali nierdzewnej, umożliwia podglądanie zdjęć na wyświetlaczu LCD PureColor II G o przekątnej 2,7″, który dodatkowo został pokryty hartowanym szkłem. Tryb Smart Auto natomiast automatycznie wykrywa fotografowaną scenę spośród aż 32 dostępnych.

Ciekawą funkcją jest również Movie Digest, która rejestruje do 4 sekund akcji przed wykonaniem fotografii, łącząc następnie wszystkie ujęcia z całego dnia w jeden film VGA, który można dodać do kolekcji zdjęć.

Na uwagę w przypadku tego cyfrowego kompaktu zasługuje także szybka seria i funkcja Super Slow Motion Movie, tryby twórczego fotografowania oraz dostępność opcjonalnej obudowy wodoodpornej.

Krótka reklamówka modelu poniżej:

_____
Jest to wyjątkowa (i pierwsza) sytuacja, w której na Tabletowo.pl czytacie o produktach innych niż tablety.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona