CANAL+ Netflix

Netflix nawet rok za darmo w pakiecie z CANAL+

Usługi streamingowe typu VOD sukcesywnie zyskują na popularności, ale fanów tradycyjnej telewizji wciąż nie brakuje. Platforma CANAL+ nawiązała współpracę z Netflixem, dzięki czemu klienci będą mogli oglądać materiały z tego serwisu nawet przez rok za darmo.

Reklama

Netflix za darmo w CANAL+

Na klientów czeka kilka propozycji. W skład najbogatszej wchodzi pakiet Superpremium 4K z dostępem do 180 kanałów telewizyjnych (w tym m.in. dziesięciu z rodziny CANAL+ i CANAL+ 4K Ultra HD oraz tych z grupy Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA), a także dekoder 4K UltraBOX+. To jednak jeszcze nie koniec. Wraz z nim użytkownik dostanie dostęp do Netflixa w wydaniu Premium (możliwość odtwarzania na czterech ekranach jednocześnie w jakości 4K) aż na 12 miesięcy bez dodatkowych opłat.

Reklama

Promocyjna cena pakietu Superpremium 4K z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 139,99 złotych miesięcznie, natomiast później kwota abonamentu wzrośnie do 182,99 złotych.

Nieco tańsze, ale jednocześnie też już mniej działające na wyobraźnię, są natomiast pakiety Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix. W ich przypadku użytkownik dostanie w prezencie na sześć miesięcy dostęp do Netflix Standard, pozwalającego oglądać materiały (w rozdzielczości HD) w tym samym czasie maksymalnie na dwóch ekranach. Pakiet Comfort+ obejmuje 131 kanałów, zaś Extra+ 168 (w tym dziesięć z rodziny CANAL+). Ceny przedstawiają się następująco:

  • Comfort+ z CANAL+ i Netflix – 89,99 złotych miesięcznie przez pierwszych sześć miesięcy, potem 132,99 złotych miesięcznie,
  • Extra+ z CANAL+ i Netflix – 99,99 złotych miesięcznie przez pół roku, później 142,99 złotych miesięcznie.

Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić wersję Netflixa z wydania Standard na Premium – wówczas abonament wzrośnie o 9 złotych miesięcznie. Wyżej wymienione oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące, a podane ceny zawierają rabat w wysokości 5 złotych za wyrażenie zgód marketingowych.

Netflix na dekoderze 4K UltraBOX+

Od 4 grudnia 2019 roku usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBOX+ w procesie aktualizacji. Jeśli urządzenie obsługuje już aplikację Netflix, to będzie ona dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera. Wsparcie dla kolejnych modeli jest planowane w 2020 roku.

Warto jeszcze dodać, że abonenci CANAL+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać już istniejące konto Netflix w ramach oferty łączonej, zachowując tym samym wszystkie ustawienia i pełną historię. Płatność za wszystkie usługi zostanie rozliczona w ramach jednego rachunku.

Źródło: informacja prasowa