Call of Duty: Heroes – kolejny klon Clash of Clans | Tabletowo.pl

Call of Duty: Heroes – kolejny klon Clash of Clans

Dołącz do dyskusji 0

Seria Call of Duty to obecnie jedna z najpopularniejszych marek na rynku gier komputerowych. Jej wydawca uznawany jest zaś powszechnie za jedną z najbardziej chciwych firm w branży. Łatwo więc było przewidzieć, że po kilku całkiem udanych, mobilnych wcieleniach COD w wersji Premium, przyjdzie czas na tytuł typu Freemium, nastawiony na powolne wysysanie pieniędzy z graczy za pomocą mikropłatności.

Call of Duty: Heroes odcina się od zręcznościowego charakteru serii, oferując nam w zamian uproszczoną strategię z mechaniką rozgrywki wzorowaną na grze Clash of Clans. Naszym zadaniem jest więc nieustanne rozwijanie zarówno naszej bazy, jak i stacjonującej w niej armii, tak byśmy mogli jednocześnie siać zniszczenie w szeregach wroga i odpierać ataki ze strony innych graczy. W grze znalazło się wprawdzie miejsce dla kilku nowatorskich smaczków (np. możliwość samodzielnego ostrzeliwania wrogiej bazy z pokładu helikoptera), jednak w gruncie rzeczy jest to po prostu kolejny klon hitu sprzed kilku lat, ubrany w maskujące barwy zapożyczone z popularnej serii konsolowych FPS-ów. Fani gier tego typu od razu poczują się więc jak w domu, natomiast osoby, którym nie przypadł do gustu pierwowzór, raczej nie mają tu czego szukać.

Gra Call of Duty: Heroes dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w internetowym sklepie App Store.

Aktualizacja: Wygląda na to, że gra zniknęła tymczasowo z App Store. Activision jak na razie nie podało żadnej oficjalnej przyczyny. Kiedy pojawi się ponownie powinna być nadal dostępna pod powyższym linkiem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona