Jak dostać bon o wartości 30 zł na zakupy w Żabce? Wystarczy być klientem BZ WBK i płacić Android Pay

Jeżeli jesteście klientami banku BZ WBK, to dobrze się składa. Bez względu na to, czy już aktywnie korzystacie z Android Pay, czy dopiero się do tego przymierzacie, macie okazję zgarnąć całkowicie za darmo bon o wartości 30 złotych do wykorzystania w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Wystarczy spełnić kilka warunków.

Po pierwsze, trzeba posiadać miejsce zamieszkania na terenie Polski  i być w niej zlokalizowanym w trakcie dodawania karty płatniczej do aplikacji Android Pay. Po drugie, co już zostało zasugerowane przed chwilą, należy dodać do programu kartę debetową lub kredytową, wydaną przez bank BZ WBK. W promocji mogą wziąć osoby, które ukończyły 13. rok życia, aczkolwiek wszystkie te, które nie skończyły jeszcze 18 lat, muszą mieć zgodę na udział od opiekunów prawnych (regulamin nie precyzuje, w jakiej formie).

Aby przystąpić do promocji, należy pobrać i zainstalować aplikację Android Pay. Jest ona dostępna dla wszystkich urządzeń, pracujących pod kontrolą Androida 4.4 KitKat lub nowszego. Wymagane jest także połączenie z internetem, aby transakcja mogła się zaksięgować. Moduł NFC nie jest z kolei niezbędny, ponieważ liczą się także transakcje w programach, które udostępniają taką metodę płatności (na przykład Allegro).

W następnej kolejności należy dodać co najmniej jedną kartę płatniczą, wydaną przez bank BZ WBK i wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny BZWBK30. Później wystarczy już tylko dokonać pięć transakcji i nie ma tu znaczenia, czy zrobi się to w sklepach fizycznych, czy aplikacjach, udostępniających taką metodę płatności. Muszą się jednak one zaksięgować na koncie (po to jest wymaganie połączenie z internetem).

Należy też pamiętać, że wspomniane pięć transakcji trzeba zrealizować w ciągu 28 dni od przystąpienia do promocji i pomiędzy nimi musi być co najmniej pięć minut odstępu. Zakupy wyrobów tytoniowych i alkoholowych się nie liczą – warto mieć to na uwadze.

Po spełnieniu wszystkich ww. warunków, klient otrzyma bon o wartości 30 złotych do wykorzystania w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Pojawi się on w aplikacji Android Pay i będzie ważny do 31.01.2018 roku. Karty podarunkowej nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny, a jeżeli się ją skasuje ręcznie, nie da się jej już odzyskać. Wszystkie środki trzeba też wykorzystać za jednym razem – jeżeli klient zrobi zakupy na mniejszą kwotę, reszta przepada.

Warto się również pospieszyć, ponieważ w puli znajduje się 27000 bonów. Promocja trwa do 31.12.2017 roku lub do wyczerpania zapasów kart podarunkowych. Wszystkie informacje na temat tej oferty znajdziecie w podlinkowanych poniżej warunkach.

Źródło: własne