Byond Mi-book Mi7 – 3G i Android 4.0 za niecałe 700 złotych | Tabletowo.pl

Byond Mi-book Mi7 – 3G i Android 4.0 za niecałe 700 złotych

Dołącz do dyskusji 0
image

Tabletowy rynek rozwija się niesamowicie szybko. Praktycznie z dnia na dzień sytuacja na rynku popularnych „dachówek” zmienia się bardzo dynamicznie, a sklepowe półki wypełniają kolejne, nowe urządzenia. Niektóre są bardzo opłacalne cenowo, inne nieco mniej. Swój tablet zaprezentowała firma Byond Tech, przedstawiając światu produkt noszący nazwę Mi-book Mi7. Co o nim wiemy?

Nie jest to urządzenie porywające, ale w segmencie budżetowym nie można oczekiwać zbyt wiele. Komponenty wykorzystane do jego budowy na pewno nie należą do tych z najwyższej półki. Ekran urządzenia ma wielkość 7 cali i rozdzielczość 1024×600 pikseli oraz wspiera 5-punktowy multitouch. Tablet napędzany jest dwurdzeniowym procesorem, którego taktowanie wynosi 1,2 GHz. Mi-book Mi7 posiada tylną kamerkę 2 Mpix oraz przednią VGA, WiFi, Bluetooth, złącze HDMI oraz 4 GB wbudowanej pamięci. Wszystko to wygląda przyzwoicie, jednak do dyspozycji użytkownik ma jedynie 512 MB pamięci RAM DDR2. Warto wspomnieć, iż urządzenie posiada wbudowany modem 3G, mogący służyć do wykonywania połączeń głosowych.

Bateria zamontowana w urządzeniu ma pojemność 3200 mAh. Tablet działa w oparciu o Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich, który posiada preinstalowany pakiet aplikacji biurowych. Urządzenie waży 344 gramy i zostało wycenione na 11499 rupi, czyli około 670 złotych.

Co o nim sądzicie?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona