Był już Xiaomi Mi Note i Mi Note Pro, a teraz przyszedł czas na Mi Note Plus

W tamtym tygodniu informowaliśmy Was o premierze Xiaomi Mi Note oraz Xiaomi Mi Note Pro. Chiński producent jednak nie marnuje czasu i już teraz szykuje kolejne urządzenie z tej serii, mianowicie Mi Note Plus. Dowodem tego może być zdjęcie najnowszego urządzenia z niemal pełną specyfikacją w AnTuTu.

Jeśli zdjęcie, które pojawiło się w sieci okaże się prawdziwą informację, to możemy spodziewać się naprawdę świetnego urządzenia. Xiaomi Mi Note Plus zostanie bowiem wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (niestety nie wiadomo o jakiej przekątnej), a za jego płynne działanie odpowie ośmiordzeniowy procesor z układem graficznym Adreno 430 oraz zapewne 3 lub 4-gigabajtowa pamięć RAM.

Ze zdjęcia wynika również, że Xiaomi Mi Note Plus otrzyma 13-megapikselową matrycę aparatu, a całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane (pod warunkiem, że nie jest to fake) oraz czy będzie to kolejny smartfon, czy może jednak tablet…