BYD Alice. Android 2.2 i do 8 godzin pracy (wideo) - Tabletowo.pl

BYD Alice. Android 2.2 i do 8 godzin pracy (wideo)

Tabletowo.pl BYD Alice. Android 2.2 i do 8 godzin pracy (wideo) Nowości

Dawno nie pisałam o tabletach internetowych, nieliczących się firm na rynku elektronicznym. Jednym z takich urządzeń jest BYD Alice, który może się pochwalić całkiem przyzwoitą specyfikacją i… znośnym, naprawdę znośnym, czasem pracy na baterii.

Parametry techniczne urządzenia zawierają przede wszystkim 8,9-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600 pikseli), procesor nVidia Tegra 2, 1GB pamięci RAM, wyjście miniHDMI, Bluetooth, akcelerometr, slot kart microSD ora kamerkę 0,3 Mpix do połączeń wideo.

Tablet może się pochwalić również baterią o pojemności 2200 mAh, mającą pracować maksymalnie do ośmiu godzin. Jest to całkiem przyzwoity wynik, biorąc pod uwagę, że na przykład iPad pracuje do dziesięciu godzin.

BYD Alice kontrolowany jest przez system operacyjny Android 2.2 Froyo. Niestety, na razie nie wiadomo nic odnośnie jego dostępności i ceny. Ale zapowiada się całkiem ciekawie.

Poniżej możecie obejrzeć krótką prezentację BYD Alice z targów CeBIT 2010, na których BYD Alice został oficjalnie zaprezentowany:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona