Budżetowy Acer Iconia B1 oficjalnie zaprezentowany - Tabletowo.pl

Budżetowy Acer Iconia B1 oficjalnie zaprezentowany

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Budżetowy Acer Iconia B1 oficjalnie zaprezentowany Acer Nowości

Na jego temat plotki w sieci krążyły już od kilku ładnych tygodni. Co jakiś czas pojawiały się kolejne, szczątkowe informacje, które – jak puzzle – powoli układały się w logiczną całość. Mowa o tablecie Acer Iconia Tab B1, którego właśnie mogę przedstawić Wam oficjalnie. Ciekawe czy będzie to jedyna nowość tego producenta na CES 2013… Pożyjemy, zobaczymy, targi dopiero startują.

Dla stałych Czytelników Tabletowo.pl parametry techniczne Acera Iconia B1 nie będą zaskoczeniem – podobnie jak cena. Amerykanom przyjdzie za niego zapłacić „mniej niż 150 dolarów”. Nam? Jeśli cena się nie zmieniła – 599 złotych.

Oczywiście, jak doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, za te pieniądze nie można się spodziewać cudownej specyfikacji. Iconia B1 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor MediaTek 8317 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 512MB RAM i 8GB pamięci wewnęrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean (możliwe, że z możliwością aktualizacji do Androida 4.2), a na jego pokładzie nie zabraknie 7-calowego ekranu o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, Bluetooth 4.0, WiFi oraz kamerki 0,3 Mpix. W modelu tym nie uświadczymy wyjścia HDMI, aparatu i 3G. Kwestia modułu GPS nie została wyjaśniona, ale mamy nadzieję, że jednak go oferuje.

Data premiery Acera Iconia B1 nie została ujawniona. Możemy się jednak spodziewać, że tablet już niebawem trafi do sklepów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona