Oto budżetowiec z klapką za mniej niż 100 dolarów: ZTE Cymbal-T | Tabletowo.pl

Oto budżetowiec z klapką za mniej niż 100 dolarów: ZTE Cymbal-T

Dołącz do dyskusji 0

Telefony z klapką czasy świetności mają już zdecydowanie za sobą, choć zdarzy się, że jakiś producent sobie o nich przypomni. Tak jest w przypadku Samsunga, który wypuścił model W2017 z wyświetlaczami po obu stronach klapki i topową specyfikacją, kosztujący aż 12 tysięcy złotych! Zupełnie inną filozofią kierował się ZTE, prezentując swoje urządzenie.

Cymbal-T, bo tak nazywa się najnowszy telefon od ZTE jest przedstawicielem najniższej półki. Jest wyposażone w 3.5-calowy, dotykowy wyświetlacz (nie podano jakiej rozdzielczości), dostępny po otwarciu klapki. Pod wyświetlaczem znajdują się fizyczne przyciski, w tym także nawigacyjne samego Androida.

Urządzenie napędza Snapdragon 210, taktowany zegarem 1.1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzanej przez karty pamięci do maksymalnie 32 GB.

Telefon ma także wbudowane moduły Bluetooth 4.0, 4G LTE. Zdjęcia wykonamy za pomocą 5 Mpix aparatu głównego i 2 Mpix przedniej kamerki. Nie podano żadnej informacji na temat pojemności baterii, jedyną rzeczą, którą podaje producent, jest maksymalny czas rozmów, który wynosi do 10 godzin.

ZTE Cymbal-T pracuje na Androidzie 5.0 Lollipop i kosztuje 99.95 dolarów. Można go kupić na oficjalnej stronie ZTE USA.

Źródło: ZTE USA, dzięki Android And Me

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona