Broken Sword 5: The Serpent's Curse debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Broken Sword 5: The Serpent's Curse debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Najnowsza część serii Broken Sword, nosząca podtytuł The Serpent’s Curse, należy do grupy „złotych dzieci” serwisu Kickstarter. W ciągu zbiórki trwającej zaledwie miesiąc jej deweloperom udało się bowiem zebrać kwotę dwukrotnie przekraczającą sumę pieniędzy jakiej potrzebowali na ukończenie produkcji.

Piąta odsłona serii ponownie pozwala nam wcielić się w rolę George’a, który w raz ze swoją przyjaciółką Nico, będzie musiał zmierzyć się z „tajemnicą starszą niż słowo pisane”. Fanów pierwszych części ucieszy zapewne powrót do tradycyjnych, ręcznie rysowanych teł oraz klasycznej formuły gry typu Point & Click (oczywiście ze sterowaniem dopasowanym do tabletów). Niestety, tak jak to miało miejsce w przypadku wielu innych tytułów z serwisu Kickstarter, tak i w tym przypadku nadprogramowe fundusze nieco namieszały w głowach twórców. Efektem było znaczne opóźnienie w pracach nad grą, przez co Broken Sword 5, mimo iż jest już dostępna do nabycia w App Store, nie jest jeszcze skończonym produktem. Przedstawione w niej wydarzenia stanowią bowiem dopiero połowę przewidzianej historii. Jej dopełnienie pojawi się zaś już niedługo jako dodatek dostępny do nabycia wewnątrz gry.

Gra Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse dostępna jest do nabycia w App Store za kwotę 4,99 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona