Boulder Dash - 30th Anniversary zagości również na tabletach - Tabletowo.pl

Boulder Dash – 30th Anniversary zagości również na tabletach

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Boulder Dash - 30th Anniversary zagości również na tabletach Aplikacje

Pamiętacie jeszcze Boulder Dash? Może trudno w to uwierzyć, ale ten klasyczny tytuł, który zdążył już doczekać się kilkunastu kontynuacji i niezliczonej ilości klonów, kończy w tym roku 30 lat. Z tej okazji autorzy oryginału postanowili jeszcze raz zmierzyć się ze stworzoną przez siebie legendą, czego efektem ma być odświeżona edycja urodzinowa.

Boulder Dash – 30th Anniversary nie będzie jednak zwykłym remakiem, a zupełnie nową grą. Oprócz ponad 50 nowych poziomów oraz uwspółcześnionej oprawy graficznej, znajdziemy w niej również nowe elementy mające wpływ na mechanikę rozgrywki. Twórcy nie chcą jeszcze zdradzać zbyt wiele, ale wiadomo już, że w grze znajdą się nowe przeszkody, „znajdźki” i tryby gry. Większą rolę ma też odgrywać fizyka, która w oryginalnej grze sprowadzała się do prostej zasady „kamienie spadają, gdy nie mają oparcia”. Będzie to również pierwsza odsłona serii, w której bohaterowie będą mogli poruszać się po skosie. Większość graczy ucieszy zapewne również powrót edytora poziomów, który zniknął gdzieś w okolicach 86 roku.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Boulder Dash – 30th Anniversary pojawi się w sklepach App Store i Google Play jeszcze w pierwszych miesiącach tego roku. Jakiś czas później tytuł ten trafi również na komputery osobiste i wybrane konsole.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona