Bose zapowiada całkiem nową linię słuchawek z redukcją szumów

Firma Bose jest nam znana z dostarczania jednych z najlepszych słuchawek redukujących hałas dobiegający do ich użytkownika z otoczenia. Dziś ogłosiła trzy urządzenia, które wkrótce trafią na rynek, a które nie są bezpośrednią kontynuacją żadnej z dotychczasowych linii produktowych firmy.

Bose Noise Canceling Headphones 700

Bardzo prosta nazwa: „Słuchawki z redukcją szumu 700”. Może lepiej posługujmy się jej angielską wersją – brzmi to lepiej ;) Czym więc charakteryzuje się ten zapowiedziany przez Bose sprzęt? Zaoferuje on te same funkcje, co obecne na rynku słuchawki Quiet Comfort 35 II, ale będą od nich droższe. Podczas gdy oficjalna cena QC 35 II to 350 dolarów, tak NCH 700 będą sprzedawane za blisko 400 dolarów. Co sprawiło, że producent postanowił je wycenić o 50 dolarów wyżej?

Reklama

Wyposażone są w technologię Bose AR, nazywaną przez firmę „pierwszą na świecie platformą rzeczywistości rozszerzonej audio, która pozwoli użytkownikom słyszeć i być słyszanym jak nigdy dotąd”. Składa się na nią adaptacyjny system mikrofonowy, zapewniający doskonały odbiór głosu oraz obsługę Asystenta Google oraz Amazon Alexy za pośrednictwem aplikacji Bose Music. Słuchawki Bose Noise Canceling 700 dysponują 11 poziomami tłumienia hałasu, którymi można zarządzać. Ponadto, w przypadku krótkich przerw, będziemy mogli nacisnąć przycisk trybu konwersacji, aby wstrzymać muzykę i usłyszeć, co dzieje się wokół.

Według Bose, słuchawki NCH 700 powinny zapewniać do 20 godzin pracy na baterii, a ponieważ są wyposażone w szybkie ładowanie przez kabel USB typu C, można je naładować w pełni w ciągu 2,5 godziny. Dodatkowo można zyskać około 3,5 godziny odtwarzania dzięki zaledwie 15-minutowemu spotkaniu z ładowarką.

Bose Earbuds 500

To w gruncie rzeczy zaktualizowana wersją słuchawek SoundSport Free, ale są mniejsze i bardziej eleganckie. Dotykowe przyciski umożliwią dostęp do Asystenta Google lub Alexy od Amazonu. Również wyposażone zostaną w technologię Bose AR i redukcję szumów. Nie zostały jeszcze wycenione, ponieważ Bose ogłosiło, że słuchawki Earbuds 500 będą dostępne w sprzedaży dopiero pod koniec 2019 r.

Bose Noise Canceling Earbuds 700

Jeszcze później, bo dopiero w 2020 roku, na rynek trafią słuchawki Noise Canceling Earbuds 700. Podobnie jak pozostałe dwie propozycje Bose, będą one wyposażone w Bose AR, intuicyjne sterowanie dotykowe, możliwość wyboru wirtualnego asystenta i przenośne etui ładujące, które zasili słuchawki, gdy nie będą używane. O modelu tym na pewno dowiemy się więcej szczegółów w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

 

źródło: Bose dzięki Phone Arena