Boom Beach teraz również w Google Play | Tabletowo.pl

Boom Beach teraz również w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Boom Beach, czyli duchowy spadkobierca szalenie popularnego Clash of Clans, przez kilka ostatnich miesięcy istniał w świadomości graczy jako tytuł zarezerwowany wyłącznie dla użytkowników wszelkiej maści iUrządzeń. Sytuacja ta uległa jednak niedawno zmianie, a najnowsza produkcja studia Supercell pojawiła się wreszcie również w Google Play.

Od teraz więc również zwolennicy zielonego robota będą mogli objąć kontrolę nad własną tropikalną wyspą i stacjonującą na niej prywatną armią. By przeżyć w niegościnnym świecie Boom Beach będziemy musieli nie tylko zadbać o rozbudowę własnej bazy, która stanowić będzie naszą główną formę obrony przed napastnikami, ale też samemu ruszyć do boju, napadając na wyspy należące zarówno do innych graczy jak i przeciwników sterowanych przez komputer. Wszystko to podszyto oczywiście dość grubą warstwą mikropłatności, kosztujących czasami nawet kilkadziesiąt euro, które jednak nie są niezbędne do osiągania postępów w grze.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona