Boom Beach teraz również w Google Play

Boom Beach, czyli duchowy spadkobierca szalenie popularnego Clash of Clans, przez kilka ostatnich miesięcy istniał w świadomości graczy jako tytuł zarezerwowany wyłącznie dla użytkowników wszelkiej maści iUrządzeń. Sytuacja ta uległa jednak niedawno zmianie, a najnowsza produkcja studia Supercell pojawiła się wreszcie również w Google Play.

Od teraz więc również zwolennicy zielonego robota będą mogli objąć kontrolę nad własną tropikalną wyspą i stacjonującą na niej prywatną armią. By przeżyć w niegościnnym świecie Boom Beach będziemy musieli nie tylko zadbać o rozbudowę własnej bazy, która stanowić będzie naszą główną formę obrony przed napastnikami, ale też samemu ruszyć do boju, napadając na wyspy należące zarówno do innych graczy jak i przeciwników sterowanych przez komputer. Wszystko to podszyto oczywiście dość grubą warstwą mikropłatności, kosztujących czasami nawet kilkadziesiąt euro, które jednak nie są niezbędne do osiągania postępów w grze.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/boom-beach/id672150402″ size=”large” newtab=”on”]App Store[/button] [button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.boombeach” size=”large” newtab=”on”]Google Play[/button]